ActivăSRL

PRODEVAL SRL

Str. Luceafărului Nr. 13, Bl. E 60, Sc. G, Et. 2, Ap. 5, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720239

CAEN 8009: Alte activități de protecție n.c.a.

CUI
16976996
Reg. Com.
J2004001219339
Înființată
24 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
552 mii lei
Profit net 2025
154 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 24.11.2004

Rezumat

Pe scurt

PRODEVAL SRL (CUI 16976996) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 2004. Activitatea principală este Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 551.967 lei (-28% față de 2024) și un profit net de 153.875 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16976996
Nr. Reg. Com.
J2004001219339
EUID
ROONRC.J2004001219339
Cod CAEN principal
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
Data înființării
24 noiembrie 2004
Vechime
21 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Luceafărului Nr. 13, Bl. E 60, Sc. G, Et. 2, Ap. 5, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720239

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MUNT••• MI••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-27,6% față de 2024

551.967 RON

2024: 762.259 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 143.942 RONAnul 2017: 184.084 RONAnul 2018: 179.820 RONAnul 2019: 182.369 RONAnul 2020: 248.693 RONAnul 2021: 292.601 RONAnul 2022: 298.182 RONAnul 2023: 647.652 RONAnul 2024: 762.259 RONAnul 2025: 551.967 RON

Profit net 2025

-54,9% față de 2024

153.875 RON

2024: 341.387 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -13.635 RONAnul 2017: 41.350 RONAnul 2018: 20.046 RONAnul 2019: 37.662 RONAnul 2020: 93.891 RONAnul 2021: 78.074 RONAnul 2022: 68.601 RONAnul 2023: 239.812 RONAnul 2024: 341.387 RONAnul 2025: 153.875 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    552 mii lei
    Profit net
    154 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    762 mii lei
    Profit net
    341 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    648 mii lei
    Profit net
    240 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    293 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    249 mii lei
    Profit net
    94 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    180 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    184 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,28Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,28 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  5. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1219/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRODEVAL SRL

Este PRODEVAL SRL activă?

Da. PRODEVAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PRODEVAL SRL?

Cifra de afaceri a PRODEVAL SRL în 2025 a fost de 551.967 lei, în scădere cu 28% față de 2024.

Ce profit a avut PRODEVAL SRL în 2025?

În 2025, PRODEVAL SRL a înregistrat un profit net de 153.875 lei.

Ce activitate are PRODEVAL SRL?

Activitatea principală a PRODEVAL SRL este Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN 8009).

Unde are sediul PRODEVAL SRL?

PRODEVAL SRL are sediul social la adresa Str. Luceafărului Nr. 13, Bl. E 60, Sc. G, Et. 2, Ap. 5, Mun. Suceava, Jud. Suceava, 720239.

PRODEVAL SRL este plătitoare de TVA?

Da. PRODEVAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

PRODEVAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. PRODEVAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRODEVAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].