ActivăSRL

PROCESS FLOW SRL

Str. Aştrilor Nr. 28, Sc. B, Ap. 15, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300707

CAEN 6311: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

CUI
36434140
Reg. Com.
J35/2336/2016
Înființată
18 august 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
6,7 mil. lei
Profit net 2025
2,8 mil. lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.08.2016

Rezumat

Pe scurt

PROCESS FLOW SRL (CUI 36434140) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2016. Activitatea principală este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,69 mil. lei (+57% față de 2024) și un profit net de 2,79 mil. lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36434140
Nr. Reg. Com.
J35/2336/2016
EUID
ROONRC.J35/2336/2016
Cod CAEN principal
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Data înființării
18 august 2016
Vechime
10 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aştrilor Nr. 28, Sc. B, Ap. 15, Mun. Timişoara, Jud. Timiş, 300707

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• EDU••• ZO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+57,3% față de 2024

6.687.069 RON

2024: 4.250.647 RON

02 mil4 mil6 mil8 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 97 RONAnul 2019: 5.377 RONAnul 2020: 137.423 RONAnul 2021: 1.863.584 RONAnul 2022: 2.126.125 RONAnul 2023: 2.702.355 RONAnul 2024: 4.250.647 RONAnul 2025: 6.687.069 RON

Profit net 2025

+94,8% față de 2024

2.792.289 RON

2024: 1.433.048 RON

-1 mil01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -519 RONAnul 2017: -549 RONAnul 2018: -1.537 RONAnul 2019: 3.507 RONAnul 2020: 125.654 RONAnul 2021: 1.236.641 RONAnul 2022: 965.866 RONAnul 2023: 1.027.631 RONAnul 2024: 1.433.048 RONAnul 2025: 2.792.289 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6,7 mil. lei
    Profit net
    2,8 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    1,4 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    966 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    97 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -549 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -519 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
42%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 41,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,95Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,95 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

34% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2336/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROCESS FLOW SRL

Este PROCESS FLOW SRL activă?

Da. PROCESS FLOW SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROCESS FLOW SRL?

Cifra de afaceri a PROCESS FLOW SRL în 2025 a fost de 6.687.069 lei (6,69 mil. lei), în creștere cu 57% față de 2024.

Ce profit a avut PROCESS FLOW SRL în 2025?

În 2025, PROCESS FLOW SRL a înregistrat un profit net de 2,79 mil. lei (2.792.289 lei).

Ce activitate are PROCESS FLOW SRL?

Activitatea principală a PROCESS FLOW SRL este Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN 6311).

Unde are sediul PROCESS FLOW SRL?

PROCESS FLOW SRL are sediul social la adresa Str. Aștrilor Nr. 28, Sc. B, Ap. 15, Mun. Timișoara, Jud. Timiș, 300707.

PROCESS FLOW SRL este plătitoare de TVA?

Da. PROCESS FLOW SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PROCESS FLOW SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROCESS FLOW SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROCESS FLOW SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].