RadiatăSRL

PROALIMENT SRL

B-dul PANDURILOR Nr. 108, Ap. 16, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş, 4300

CAEN 5010: Transporturi maritime și costiere de pasageri

CUI
15697918
Reg. Com.
J26/1038/2003
Înființată
27 august 2003
Vechime
23 de ani, 1 lună

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.10.2011

Rezumat

Pe scurt

PROALIMENT SRL (CUI 15697918) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2003 și radiată în 2011. Activitatea principală era Transporturi maritime și costiere de pasageri (CAEN 5010).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
15697918
Nr. Reg. Com.
J26/1038/2003
EUID
ROONRC.J26/1038/2003
Cod CAEN principal
5010 - Transporturi maritime și costiere de pasageri
Data înființării
27 august 2003
Vechime
23 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
B-dul PANDURILOR Nr. 108, Ap. 16, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş, 4300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • F••• REPREZENT•••
  • HORV••• TI•••
  • NACOR••• S•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2011

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2003

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1038/2003.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROALIMENT SRL

Este PROALIMENT SRL activă?

Nu. PROALIMENT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2011.

Ce activitate avea PROALIMENT SRL?

Activitatea principală a PROALIMENT SRL era Transporturi maritime și costiere de pasageri (CAEN 5010).

Unde avea sediul PROALIMENT SRL?

PROALIMENT SRL avea sediul social la adresa B-dul PANDURILOR Nr. 108, Ap. 16, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș, 4300.

PROALIMENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROALIMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROALIMENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].