ActivăSRL

PROACTIVE ADVISER SRL

Str. Războieni Nr. 8, Et. 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600031

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
31039108
Reg. Com.
J2012001325044
Înființată
21 decembrie 2012
Vechime
13 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
392 mii lei
Profit net 2025
133 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.12.2012

Rezumat

Pe scurt

PROACTIVE ADVISER SRL (CUI 31039108) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2012. Activitatea principală este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 391.505 lei (+32% față de 2024) și un profit net de 133.073 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31039108
Nr. Reg. Com.
J2012001325044
EUID
ROONRC.J2012001325044
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
21 decembrie 2012
Vechime
13 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Războieni Nr. 8, Et. 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600031

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CEAU••• DRA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+31,9% față de 2024

391.505 RON

2024: 296.778 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 47.675 RONAnul 2017: 39.287 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 94.705 RONAnul 2020: 187.184 RONAnul 2021: 289.827 RONAnul 2022: 299.420 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 296.778 RONAnul 2025: 391.505 RON

Profit net 2025

+508,2% față de 2024

133.073 RON

2024: 21.881 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 16.389 RONAnul 2017: 12.673 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 30.611 RONAnul 2020: 80.186 RONAnul 2021: 146.571 RONAnul 2022: 28.966 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 21.881 RONAnul 2025: 133.073 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    392 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    5
  • 2021

    Cifra de afaceri
    290 mii lei
    Profit net
    147 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    187 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
34%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 34 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,96Față de anul anterior: în creștere
20202021202220242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,96 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1325/2012.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PROACTIVE ADVISER SRL

Este PROACTIVE ADVISER SRL activă?

Da. PROACTIVE ADVISER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PROACTIVE ADVISER SRL?

Cifra de afaceri a PROACTIVE ADVISER SRL în 2025 a fost de 391.505 lei, în creștere cu 32% față de 2024.

Ce profit a avut PROACTIVE ADVISER SRL în 2025?

În 2025, PROACTIVE ADVISER SRL a înregistrat un profit net de 133.073 lei.

Ce activitate are PROACTIVE ADVISER SRL?

Activitatea principală a PROACTIVE ADVISER SRL este Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde are sediul PROACTIVE ADVISER SRL?

PROACTIVE ADVISER SRL are sediul social la adresa Str. Războieni Nr. 8, Et. 2, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600031.

PROACTIVE ADVISER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PROACTIVE ADVISER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PROACTIVE ADVISER SRL are datorii la ANAF?

Nu. PROACTIVE ADVISER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PROACTIVE ADVISER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].