Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PRO MAV SERVICES SRL (CUI 15672263) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 4), înființată în 2003 și radiată în 2014. Activitatea principală era Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).
Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 192.403 lei (+22% față de 2012) și un profit net de 152.714 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 132.145 lei |
| 2009 | 136.889 lei |
| 2010 | 165.708 lei |
| 2011 | 135.164 lei |
| 2012 | 157.497 lei |
| 2013 | 192.403 lei |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 192.403 | 157.497 | 135.164 | 165.708 | 136.889 | 132.145 |
| Profit net | 152.714 | 122.891 | 116.577 | 124.128 | 115.355 | 110.880 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | 118 |
| Active circulante | 281.433 | 256.836 | 250.024 | 141.303 | 123.736 | 112.238 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 267.524 | 246.808 | 197.422 | 132.589 | 117.693 | 108.908 |
| Datorii | 5.588 | 17.128 | 133.207 | 16.935 | 8.141 | 1.236 |
| Capitaluri proprii | 275.845 | 239.708 | 116.817 | 124.368 | 115.595 | 111.120 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,4 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 50,36 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. PRO MAV SERVICES SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.
Cifra de afaceri a PRO MAV SERVICES SRL în 2013 a fost de 192.403 lei, în creștere cu 22% față de 2012.
În 2013, PRO MAV SERVICES SRL a înregistrat un profit net de 152.714 lei.
Conform bilanțului pe 2013, PRO MAV SERVICES SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2012).
Activitatea principală a PRO MAV SERVICES SRL era Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune (CAEN 5911).
PRO MAV SERVICES SRL avea sediul social la adresa Sos. Berceni Nr. 21, Bl. 28, Sc. 2, Et. 1, Ap. 49, București Sectorul 4, Jud. București, 70000.
Nu. PRO MAV SERVICES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].