RadiatăSRL

PRO-EX-CONSTRUCT SRL

Str. Comisia Centrală, Bl. 51, Ap. 5, Mun. Focşani, Jud. Vrancea, 620165

CAEN 4299: Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

CUI
9653003
Reg. Com.
J39/342/1997
Înființată
28 iulie 1997
Vechime
29 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2018
247 lei
Profit net 2018
-7 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.04.2019

Rezumat

Pe scurt

PRO-EX-CONSTRUCT SRL (CUI 9653003) a fost o societate cu răspundere limitată din Focșani, județul Vrancea, înființată în 1997 și radiată în 2019. Activitatea principală era Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN 4299).

Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 247 lei (-99% față de 2017) și o pierdere netă de 6.767 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9653003
Nr. Reg. Com.
J39/342/1997
EUID
ROONRC.J39/342/1997
Cod CAEN principal
4299 - Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Data înființării
28 iulie 1997
Vechime
29 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Comisia Centrală, Bl. 51, Ap. 5, Mun. Focşani, Jud. Vrancea, 620165

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COSTO••• • MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-99,1% față de 2017

247 RON

2017: 26.434 RON

0100k200k300k2009201020112012201320142015201620172018Anul 2009: 139.610 RONAnul 2010: 35.845 RONAnul 2011: 126.791 RONAnul 2012: 211.359 RONAnul 2013: 185.700 RONAnul 2014: 217.375 RONAnul 2015: 90.337 RONAnul 2016: 190.254 RONAnul 2017: 26.434 RONAnul 2018: 247 RON

Profit net 2018

+78,9% față de 2017

-6.767 RON

2017: -32.141 RON

-75k-50k-25k025k50k2009201020112012201320142015201620172018Anul 2009: -27.150 RONAnul 2010: -64.950 RONAnul 2011: -4.620 RONAnul 2012: 101 RONAnul 2013: 25.330 RONAnul 2014: 719 RONAnul 2015: 3 RONAnul 2016: 2.417 RONAnul 2017: -32.141 RONAnul 2018: -6.767 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    247 lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2015

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    3 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    217 mii lei
    Profit net
    719 lei
    Angajați
    6
  • 2013

    Cifra de afaceri
    186 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    7
  • 2012

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    101 lei
    Angajați
    6
  • 2011

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    6
  • 2010

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -65 mii lei
    Angajați
    4
  • 2009

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăSlab
-2.740%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Firma a pierdut 2.739,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,58Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,58 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

22% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2018

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/342/1997.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRO-EX-CONSTRUCT SRL

Este PRO-EX-CONSTRUCT SRL activă?

Nu. PRO-EX-CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a PRO-EX-CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a PRO-EX-CONSTRUCT SRL în 2018 a fost de 247 lei, în scădere cu 99% față de 2017.

Ce profit a avut PRO-EX-CONSTRUCT SRL în 2018?

În 2018, PRO-EX-CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.767 lei.

Ce activitate avea PRO-EX-CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a PRO-EX-CONSTRUCT SRL era Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN 4299).

Unde avea sediul PRO-EX-CONSTRUCT SRL?

PRO-EX-CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Comisia Centrală, Bl. 51, Ap. 5, Mun. Focșani, Jud. Vrancea, 620165.

PRO-EX-CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. PRO-EX-CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRO-EX-CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].