ActivăSRL

PRO CONFORT GROUP S.R.L.

Cal. Radnei Nr. 127/b, Mun. Arad, Jud. Arad, 310281

CAEN 5590: Alte servicii de cazare

CUI
17799108
Reg. Com.
J02/1334/2005
Înființată
20 iulie 2005
Vechime
21 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
8 mii lei
Profit net 2025
-9 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.07.2005

Rezumat

Pe scurt

PRO CONFORT GROUP S.R.L. (CUI 17799108) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2005. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.577 lei (-83% față de 2024) și o pierdere netă de 8.605 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17799108
Nr. Reg. Com.
J02/1334/2005
EUID
ROONRC.J02/1334/2005
Cod CAEN principal
5590 - Alte servicii de cazare
Data înființării
20 iulie 2005
Vechime
21 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Radnei Nr. 127/b, Mun. Arad, Jud. Arad, 310281

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • HODORO••• VO••• SEBAST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-83,1% față de 2024

7.577 RON

2024: 44.965 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 43.798 RONAnul 2017: 56.779 RONAnul 2018: 64.595 RONAnul 2019: 73.657 RONAnul 2020: 85.376 RONAnul 2021: 37.833 RONAnul 2022: 50.605 RONAnul 2023: 52.291 RONAnul 2024: 44.965 RONAnul 2025: 7.577 RON

Profit net 2025

+64,2% față de 2024

-8.605 RON

2024: -24.052 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.492 RONAnul 2017: 16.408 RONAnul 2018: 18.230 RONAnul 2019: 26.026 RONAnul 2020: 25.795 RONAnul 2021: -13.550 RONAnul 2022: -28.093 RONAnul 2023: -25.036 RONAnul 2024: -24.052 RONAnul 2025: -8.605 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-114%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 113,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,70Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 70% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
129%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

129% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1334/2005, sub denumirea PRO CONFORT GROUP SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRO CONFORT GROUP S.R.L.

Este PRO CONFORT GROUP S.R.L. activă?

Da. PRO CONFORT GROUP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PRO CONFORT GROUP S.R.L.?

Cifra de afaceri a PRO CONFORT GROUP S.R.L. în 2025 a fost de 7.577 lei, în scădere cu 83% față de 2024.

Ce profit a avut PRO CONFORT GROUP S.R.L. în 2025?

În 2025, PRO CONFORT GROUP S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 8.605 lei.

Ce activitate are PRO CONFORT GROUP S.R.L.?

Activitatea principală a PRO CONFORT GROUP S.R.L. este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).

Unde are sediul PRO CONFORT GROUP S.R.L.?

PRO CONFORT GROUP S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Radnei Nr. 127/b, Mun. Arad, Jud. Arad, 310281.

PRO CONFORT GROUP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. PRO CONFORT GROUP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

PRO CONFORT GROUP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PRO CONFORT GROUP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRO CONFORT GROUP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].