PRO CLASIC S.R.L.
Str. PASCANI Nr. 38A, Orş. Voluntari, Jud. Ilfov
CAEN 5142: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- CUI
- 3857802
- Reg. Com.
- J23/941/2002
- Înființată
- 30 octombrie 1991
- Vechime
- 34 de ani, 11 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.07.2008
Rezumat
Pe scurt
PRO CLASIC S.R.L. (CUI 3857802) a fost o societate cu răspundere limitată din Voluntari, județul Ilfov, înființată în 1991 și radiată în 2008. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN 5142).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 3857802
- Nr. Reg. Com.
- J23/941/2002
- EUID
- ROONRC.J23/941/2002
- Cod CAEN principal
- 5142 - Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- Data înființării
- 30 octombrie 1991
- Înmatricularea actuală
- 24 mai 2002
- Vechime
- 34 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. PASCANI Nr. 38A, Orş. Voluntari, Jud. Ilfov
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MOHA••• •• SA••• KIL••• MOHA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2008
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2002
Mutarea sediului în județul Ilfov
Nr. Reg. Com. J23/941/2002, denumirea PRO CLASIC SRL.
- 1995
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/4038/1991, sub denumirea PRO CLASIC SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PRO CLASIC S.R.L.
Este PRO CLASIC S.R.L. activă?
Nu. PRO CLASIC S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2008.
Ce activitate avea PRO CLASIC S.R.L.?
Activitatea principală a PRO CLASIC S.R.L. era Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN 5142).
Unde avea sediul PRO CLASIC S.R.L.?
PRO CLASIC S.R.L. avea sediul social la adresa Str. PASCANI Nr. 38A, Orș. Voluntari, Jud. Ilfov.
PRO CLASIC S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. PRO CLASIC S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PRO CLASIC S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].