Marjă netă
SlabFirma a pierdut 1,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PRO-BENZ SRL (CUI 8252623) este o societate cu răspundere limitată activă din Suceava, înființată în 1996. Activitatea principală este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 392.135 lei (-10% față de 2024) și o pierdere netă de 7.012 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 433.169 lei |
| 2017 | 463.752 lei |
| 2018 | 468.898 lei |
| 2019 | 480.025 lei |
| 2020 | 252.825 lei |
| 2021 | 309.755 lei |
| 2022 | 521.154 lei |
| 2023 | 434.240 lei |
| 2024 | 437.241 lei |
| 2025 | 392.135 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 392.135 | 437.241 | 434.240 | 521.154 | 309.755 | 252.825 | 480.025 | 468.898 | 463.752 | 433.169 |
| Profit net | -7.012 | 5.474 | 79.771 | 213.894 | 47.279 | 154.240 | 61.310 | 36.331 | -50.681 | -18.987 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | 6 | 7 | 8 |
| Active imobilizate | 372.663 | 381.511 | 382.469 | 124.931 | 141.772 | 158.612 | 176.627 | 144.801 | 152.852 | 163.205 |
| Active circulante | 100.004 | 146.266 | 131.894 | 215.919 | 175.419 | 130.890 | 282.882 | 270.972 | 269.227 | 371.322 |
| Stocuri | 50.769 | 38.788 | 38.500 | 34.566 | 18.419 | 29.577 | 32.406 | 40.032 | 36.196 | 80.367 |
| Creanțe | 2.817 | 6.074 | 7.381 | 55.613 | 5.104 | 13.706 | 79.354 | 100.111 | 107.347 | 133.519 |
| Datorii | 33.710 | 31.808 | 23.868 | 20.876 | 15.848 | 30.372 | 44.685 | 62.259 | 115.849 | 177.615 |
| Capitaluri proprii | 438.957 | 495.969 | 490.495 | 319.974 | 301.343 | 259.130 | 414.824 | 353.514 | 323.406 | 374.088 |
Firma a pierdut 1,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,97 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PRO-BENZ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PRO-BENZ SRL în 2025 a fost de 392.135 lei, în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, PRO-BENZ SRL a înregistrat o pierdere netă de 7.012 lei.
Activitatea principală a PRO-BENZ SRL este Alte servicii de cazare (CAEN 5590).
PRO-BENZ SRL are sediul social la adresa LT. NICOLAE CĂTĂNESCU Nr. 1, Municipiul Suceava, Jud. Suceava.
Da. PRO-BENZ SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. PRO-BENZ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].