ActivăSRL

PRO ADA 2000 SRL

Str. Găvana III, Bl. B7, Sc. C, Et. P, Ap. 1, Mun. Piteşti, Jud. Argeş

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
12311337
Reg. Com.
J03/367/1999
Înființată
22 octombrie 1999
Vechime
26 de ani, 11 luni
Profit net 2025
0 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.10.1999

Rezumat

Pe scurt

PRO ADA 2000 SRL (CUI 12311337) este o societate cu răspundere limitată activă din Pitești, județul Argeș, înființată în 1999. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2024 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 287 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
12311337
Nr. Reg. Com.
J03/367/1999
EUID
ROONRC.J03/367/1999
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
22 octombrie 1999
Vechime
26 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Găvana III, Bl. B7, Sc. C, Et. P, Ap. 1, Mun. Piteşti, Jud. Argeş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OP••• CONSTAN••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

012016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

+100,0% față de 2024

0 RON

2024: -287 RON

-3k-2k-1k02016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.094 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: -287 RONAnul 2025: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -287 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 0,9% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
954%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

954% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2011

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. 2009

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/367/1999.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRO ADA 2000 SRL

Este PRO ADA 2000 SRL activă?

Da. PRO ADA 2000 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut PRO ADA 2000 SRL în 2024?

În 2024, PRO ADA 2000 SRL a înregistrat o pierdere netă de 287 lei.

Ce activitate are PRO ADA 2000 SRL?

Activitatea principală a PRO ADA 2000 SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul PRO ADA 2000 SRL?

PRO ADA 2000 SRL are sediul social la adresa Str. Găvana III, Bl. B7, Sc. C, Et. P, Ap. 1, Mun. Pitești, Jud. Argeș.

PRO ADA 2000 SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PRO ADA 2000 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PRO ADA 2000 SRL are datorii la ANAF?

Nu. PRO ADA 2000 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRO ADA 2000 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].