RadiatăSRL

PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L.

Str. Ion Câmpineanu Nr. 2, Bl. 1, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110118

CAEN 4222: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații

CUI
42973280
Reg. Com.
J03/1320/2020
Înființată
27 august 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2024
106 mii lei
Profit net 2024
-9 mii lei
Angajați 2024
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 25.02.2026

Rezumat

Pe scurt

PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. (CUI 42973280) a fost o societate cu răspundere limitată din Pitești, județul Argeș, înființată în 2020 și radiată în 2026. Activitatea principală era Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN 4222).

Ultimul bilanț, din 2024, arată o cifră de afaceri de 106.000 lei (-45% față de 2023) și o pierdere netă de 9.148 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
42973280
Nr. Reg. Com.
J03/1320/2020
EUID
ROONRC.J3/1320/2020
Cod CAEN principal
4222 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Data înființării
27 august 2020
Vechime
6 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ion Câmpineanu Nr. 2, Bl. 1, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Mun. Piteşti, Jud. Argeş, 110118

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PIR••• A••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-45,1% față de 2023

106.000 RON

2023: 193.068 RON

0100k200k300k20202021202220232024Anul 2020: 26.500 RONAnul 2021: 293.818 RONAnul 2022: 110.175 RONAnul 2023: 193.068 RONAnul 2024: 106.000 RON

Profit net 2024

-1982,3% față de 2023

-9.148 RON

2023: 486 RON

-50k050k100k20202021202220232024Anul 2020: 3.819 RONAnul 2021: 76.386 RONAnul 2022: -27.570 RONAnul 2023: 486 RONAnul 2024: -9.148 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    193 mii lei
    Profit net
    486 lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-8,6%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 8,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
2020202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2020 - 2020)
  1. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/1320/2020.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L.

Este PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. activă?

Nu. PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. în 2024 a fost de 106.000 lei, în scădere cu 45% față de 2023.

Ce profit a avut PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. în 2024?

În 2024, PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 9.148 lei.

Ce activitate avea PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. era Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN 4222).

Unde avea sediul PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L.?

PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. avea sediul social la adresa Str. Ion Câmpineanu Nr. 2, Bl. 1, Sc. A, Et. 4, Ap. 17, Mun. Pitești, Jud. Argeș, 110118.

PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRISMA NETCONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].