RadiatăSRL

PRIMELEZ SRL

Str. Ady Endre Nr. 84, Ap. 1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410008

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
32852663
Reg. Com.
J05/330/2014
Înființată
27 februarie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2019
216 mii lei
Profit net 2019
-7 mii lei
Angajați 2019
5

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.03.2021

Rezumat

Pe scurt

PRIMELEZ SRL (CUI 32852663) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2014 și radiată în 2021. Activitatea principală era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 216.198 lei (+24% față de 2018) și o pierdere netă de 6.998 lei, cu 5 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32852663
Nr. Reg. Com.
J05/330/2014
EUID
ROONRC.J5/330/2014
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
27 februarie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ady Endre Nr. 84, Ap. 1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410008

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BA••• SIM••• MARIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

+24,3% față de 2018

216.198 RON

2018: 173.901 RON

0100k200k300k201420152016201720182019Anul 2014: 217.963 RONAnul 2015: 273.166 RONAnul 2016: 201.232 RONAnul 2017: 129.507 RONAnul 2018: 173.901 RONAnul 2019: 216.198 RON

Profit net 2019

+86,6% față de 2018

-6.998 RON

2018: -52.201 RON

-100k-75k-50k-25k025k201420152016201720182019Anul 2014: -83.441 RONAnul 2015: 9 RONAnul 2016: -49.667 RONAnul 2017: -71.257 RONAnul 2018: -52.201 RONAnul 2019: -6.998 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    216 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    -52 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    201 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    8
  • 2015

    Cifra de afaceri
    273 mii lei
    Profit net
    9 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    218 mii lei
    Profit net
    -83 mii lei
    Angajați
    12

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăSlab
-3,2%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Firma a pierdut 3,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 7,7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.302%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

1.302% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2020

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2014 - 2014)
  1. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/330/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRIMELEZ SRL

Este PRIMELEZ SRL activă?

Nu. PRIMELEZ SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Care este cifra de afaceri a PRIMELEZ SRL?

Cifra de afaceri a PRIMELEZ SRL în 2019 a fost de 216.198 lei, în creștere cu 24% față de 2018.

Ce profit a avut PRIMELEZ SRL în 2019?

În 2019, PRIMELEZ SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.998 lei.

Câți angajați avea PRIMELEZ SRL?

Conform bilanțului pe 2019, PRIMELEZ SRL a avut în medie 5 angajați (față de 6 angajați în 2018).

Ce activitate avea PRIMELEZ SRL?

Activitatea principală a PRIMELEZ SRL era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde avea sediul PRIMELEZ SRL?

PRIMELEZ SRL avea sediul social la adresa Str. Ady Endre Nr. 84, Ap. 1, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410008.

PRIMELEZ SRL are datorii la ANAF?

Nu. PRIMELEZ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRIMELEZ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].