ActivăSRL

PRESHE DINTE SRL

Str. Tecuci Nr. 24, Et. 3, Ap. 4B, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400312

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
35060838
Reg. Com.
J2015002950121
Înființată
29 septembrie 2015
Vechime
11 ani
Cifra de afaceri 2025
1,4 mil. lei
Profit net 2025
687 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.09.2015

Rezumat

Pe scurt

PRESHE DINTE SRL (CUI 35060838) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,36 mil. lei (+54% față de 2024) și un profit net de 687.010 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35060838
Nr. Reg. Com.
J2015002950121
EUID
ROONRC.J2015002950121
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
29 septembrie 2015
Vechime
11 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tecuci Nr. 24, Et. 3, Ap. 4B, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400312

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CS••• MARTINE••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+53,7% față de 2024

1.356.372 RON

2024: 882.736 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 326.668 RONAnul 2017: 385.146 RONAnul 2018: 475.321 RONAnul 2019: 761.043 RONAnul 2020: 761.239 RONAnul 2021: 1.206.333 RONAnul 2022: 1.075.289 RONAnul 2023: 825.736 RONAnul 2024: 882.736 RONAnul 2025: 1.356.372 RON

Profit net 2025

+140,7% față de 2024

687.010 RON

2024: 285.397 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 173.239 RONAnul 2017: 263.134 RONAnul 2018: 210.345 RONAnul 2019: 476.750 RONAnul 2020: 504.427 RONAnul 2021: 719.345 RONAnul 2022: 448.526 RONAnul 2023: 260.422 RONAnul 2024: 285.397 RONAnul 2025: 687.010 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    687 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    883 mii lei
    Profit net
    285 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    826 mii lei
    Profit net
    260 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    449 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    719 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    761 mii lei
    Profit net
    504 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    761 mii lei
    Profit net
    477 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    475 mii lei
    Profit net
    210 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    385 mii lei
    Profit net
    263 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    327 mii lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
51%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,59Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,59 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
48%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2950/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRESHE DINTE SRL

Este PRESHE DINTE SRL activă?

Da. PRESHE DINTE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PRESHE DINTE SRL?

Cifra de afaceri a PRESHE DINTE SRL în 2025 a fost de 1.356.372 lei (1,36 mil. lei), în creștere cu 54% față de 2024.

Ce profit a avut PRESHE DINTE SRL în 2025?

În 2025, PRESHE DINTE SRL a înregistrat un profit net de 687.010 lei.

Ce activitate are PRESHE DINTE SRL?

Activitatea principală a PRESHE DINTE SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde are sediul PRESHE DINTE SRL?

PRESHE DINTE SRL are sediul social la adresa Str. Tecuci Nr. 24, Et. 3, Ap. 4B, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400312.

PRESHE DINTE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PRESHE DINTE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PRESHE DINTE SRL are datorii la ANAF?

Nu. PRESHE DINTE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRESHE DINTE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].