PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 30.08.2024
Vale 1 Nr. 41, Sat Crovu, Comuna Odobeşti, Jud. Dâmboviţa 4211, Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

Prezentare

Pe scurt

PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. (CUI 50489907) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Crovu, Comuna Odobești, județul Dâmbovița, înființată în 2024. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 721.386 lei (+139% față de 2024) și un profit net de 406.115 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
721,4 miilei
+138,5%, față de 2024
Profit net 2025
406,1 miilei
+99,2%, față de 2024
Angajați 2025
2
+100,0%, față de 2024
Marjă netă
56,3%
Capital social
200lei
Vechime
2ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2024-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2024302.440 lei
2025721.386 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024
Cifra de afaceri721.386302.440
Profit net406.115203.915
Număr mediu de angajați21
Active imobilizate--
Active circulante575.082301.922
Stocuri--
Creanțe455.494140.000
Datorii168.72797.807
Capitaluri proprii406.355204.115
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
56% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,3 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
3,41 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
29% Față de anul anterior: în scădere

29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 30.08.2024

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
50489907
Nr. Reg. Com.
J2024019233000
EUID
ROONRC.J2024019233000
Cod CAEN principal
4211, Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Data înființării
30 august 2024
Vechime
2 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Vale 1 Nr. 41, Sat Crovu, Comuna Odobeşti, Jud. Dâmboviţa
Domiciliu fiscal
Str. Vale 1 Nr. 41, Sat Crovu Com. Odobeşti, Jud. Dâmboviţa

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • I••• GHEOR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2024
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Dâmbovița cu nr. J2024019233000. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L.

Este PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. activă?

Da. PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L.?

Cifra de afaceri a PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. în 2025 a fost de 721.386 lei, în creștere cu 139% față de 2024.

Ce profit a avut PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. în 2025?

În 2025, PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. a înregistrat un profit net de 406.115 lei.

Ce activitate are PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L.?

Activitatea principală a PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Unde are sediul PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L.?

PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. are sediul social la adresa Vale 1 Nr. 41, Sat Crovu, Comuna Odobești, Jud. Dâmbovița.

PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PREMIUM CONSTRUCT IVAN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].