Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PREMIER CAFFE S.R.L. (CUI 45297913) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2021. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN 4799).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 422.509 lei (+145% față de 2024) și un profit net de 782 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2021 | - |
| 2022 | 26.733 lei |
| 2023 | 126.144 lei |
| 2024 | 172.726 lei |
| 2025 | 422.509 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 422.509 | 172.726 | 126.144 | 26.733 | - |
| Profit net | 782 | -46.411 | -174.258 | -322 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 3 | 3 | - |
| Active imobilizate | 248.305 | 114.983 | 120.618 | 165.893 | 122 |
| Active circulante | 154.161 | 102.379 | 45.112 | 35.613 | 278 |
| Stocuri | 133.889 | 82.606 | 4.571 | 604 | - |
| Creanțe | 6.992 | 10.911 | - | - | - |
| Datorii | 579.113 | 358.174 | 223.510 | 22.890 | 200 |
| Capitaluri proprii | -220.009 | -220.791 | -174.380 | -122 | 200 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
144% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PREMIER CAFFE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PREMIER CAFFE S.R.L. în 2025 a fost de 422.509 lei, în creștere cu 145% față de 2024.
În 2025, PREMIER CAFFE S.R.L. a înregistrat un profit net de 782 lei.
Activitatea principală a PREMIER CAFFE S.R.L. este Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN 4799).
PREMIER CAFFE S.R.L. are sediul social la adresa AUREL VLAICU, Bl. Z 28, Sc. D, Ap. 12, Municipiul Arad, Jud. Arad.
Da. PREMIER CAFFE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PREMIER CAFFE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].