ActivăSRL

PRANA SERV S.R.L.

Str. Mihai Viteazul Nr. 7, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410095

CAEN 8621: Activități de asistență medicală generală

CUI
2396220
Reg. Com.
J05/3074/1992
Înființată
24 septembrie 1992
Vechime
34 de ani
Cifra de afaceri 2025
186 mii lei
Profit net 2025
53 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.10.1992

Rezumat

Pe scurt

PRANA SERV S.R.L. (CUI 2396220) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 1992. Activitatea principală este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 186.320 lei (+18% față de 2024) și un profit net de 53.037 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2396220
Nr. Reg. Com.
J05/3074/1992
EUID
ROONRC.J05/3074/1992
Cod CAEN principal
8621 - Activități de asistență medicală generală
Data înființării
24 septembrie 1992
Vechime
34 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Viteazul Nr. 7, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410095

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NIS••• DANI••• GEORG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+18,5% față de 2024

186.320 RON

2024: 157.273 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 27.038 RONAnul 2017: 67.572 RONAnul 2018: 80.659 RONAnul 2019: 98.864 RONAnul 2020: 107.366 RONAnul 2021: 111.153 RONAnul 2022: 174.581 RONAnul 2023: 156.911 RONAnul 2024: 157.273 RONAnul 2025: 186.320 RON

Profit net 2025

+194,0% față de 2024

53.037 RON

2024: 18.039 RON

-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -9.231 RONAnul 2017: 12.714 RONAnul 2018: 25.079 RONAnul 2019: 12.042 RONAnul 2020: 9.862 RONAnul 2021: 19.778 RONAnul 2022: 46.281 RONAnul 2023: 23.890 RONAnul 2024: 18.039 RONAnul 2025: 53.037 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    186 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    175 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    99 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,14Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,14 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
44%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2005

  4. 2005

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 1994

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/3074/1992, sub denumirea PRANA SERV SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PRANA SERV S.R.L.

Este PRANA SERV S.R.L. activă?

Da. PRANA SERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PRANA SERV S.R.L.?

Cifra de afaceri a PRANA SERV S.R.L. în 2025 a fost de 186.320 lei, în creștere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut PRANA SERV S.R.L. în 2025?

În 2025, PRANA SERV S.R.L. a înregistrat un profit net de 53.037 lei.

Ce activitate are PRANA SERV S.R.L.?

Activitatea principală a PRANA SERV S.R.L. este Activități de asistență medicală generală (CAEN 8621).

Unde are sediul PRANA SERV S.R.L.?

PRANA SERV S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mihai Viteazul Nr. 7, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410095.

PRANA SERV S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PRANA SERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PRANA SERV S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PRANA SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PRANA SERV S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].