ActivăSRL

POWER TERMOGLASS SRL

Str. Răsăritului Nr. 103, Bl. R3, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587

CAEN 4334: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CUI
18735153
Reg. Com.
J2006001914120
Înființată
5 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
295 mii lei
Profit net 2025
104 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 31.07.2017

Rezumat

Pe scurt

POWER TERMOGLASS SRL (CUI 18735153) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 294.582 lei (-1,2% față de 2024) și un profit net de 104.340 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18735153
Nr. Reg. Com.
J2006001914120
EUID
ROONRC.J2006001914120
Cod CAEN principal
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Data înființării
5 iunie 2006
Vechime
20 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Răsăritului Nr. 103, Bl. R3, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MA••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,2% față de 2024

294.582 RON

2024: 298.187 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 37.188 RONAnul 2018: 134.492 RONAnul 2019: 173.675 RONAnul 2020: 166.784 RONAnul 2021: 223.025 RONAnul 2022: 298.635 RONAnul 2023: 364.564 RONAnul 2024: 298.187 RONAnul 2025: 294.582 RON

Profit net 2025

+124,5% față de 2024

104.340 RON

2024: 46.476 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 4.023 RONAnul 2018: 46.829 RONAnul 2019: 51.193 RONAnul 2020: 20.812 RONAnul 2021: 50.884 RONAnul 2022: 66.048 RONAnul 2023: 95.472 RONAnul 2024: 46.476 RONAnul 2025: 104.340 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    104 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    298 mii lei
    Profit net
    46 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    365 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    66 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    223 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,53Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,53 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
39%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2017

    Schimbarea denumirii

    GABY & COSTY TERM SRL → POWER TERMOGLASS SRL

  6. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2006 - 2017)
  1. 2017

    Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1914/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre POWER TERMOGLASS SRL

Este POWER TERMOGLASS SRL activă?

Da. POWER TERMOGLASS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a POWER TERMOGLASS SRL?

Cifra de afaceri a POWER TERMOGLASS SRL în 2025 a fost de 294.582 lei, în scădere cu 1,2% față de 2024.

Ce profit a avut POWER TERMOGLASS SRL în 2025?

În 2025, POWER TERMOGLASS SRL a înregistrat un profit net de 104.340 lei.

Ce activitate are POWER TERMOGLASS SRL?

Activitatea principală a POWER TERMOGLASS SRL este Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4334).

Unde are sediul POWER TERMOGLASS SRL?

POWER TERMOGLASS SRL are sediul social la adresa Str. Răsăritului Nr. 103, Bl. R3, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400587.

POWER TERMOGLASS SRL este plătitoare de TVA?

Da. POWER TERMOGLASS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

POWER TERMOGLASS SRL are datorii la ANAF?

Nu. POWER TERMOGLASS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre POWER TERMOGLASS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].