POSEMPREST SRL
Bld. Constantin Brâncuşi, Bl. 1, Ap. 18, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210188
CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- CUI
- 5631088
- Reg. Com.
- J18/466/1994
- Înființată
- 11 aprilie 1994
- Vechime
- 32 de ani, 6 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 1,1 mil. lei
- Profit net 2025
- 139 mii lei
- Angajați 2025
- 2
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 21.09.2012
Rezumat
Pe scurt
POSEMPREST SRL (CUI 5631088) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 1994. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,1 mil. lei (+0,8% față de 2024) și un profit net de 138.661 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 5631088
- Nr. Reg. Com.
- J18/466/1994
- EUID
- ROONRC.J18/466/1994
- Cod CAEN principal
- 5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- Data înființării
- 11 aprilie 1994
- Vechime
- 32 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Bld. Constantin Brâncuşi, Bl. 1, Ap. 18, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210188
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MREJ••• E••• OVI•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
+0,8% față de 20241.103.044 RON
2024: 1.094.690 RON
Profit net 2025
+13,4% față de 2024138.661 RON
2024: 122.292 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 1,1 mil. lei
- Profit net
- 139 mii lei
- Angajați
- 2
2024
- Cifra de afaceri
- 1,1 mil. lei
- Profit net
- 122 mii lei
- Angajați
- 2
2023
- Cifra de afaceri
- 678 mii lei
- Profit net
- 17 mii lei
- Angajați
- 1
2022
- Cifra de afaceri
- 626 mii lei
- Profit net
- 62 mii lei
- Angajați
- 1
2021
- Cifra de afaceri
- 270 mii lei
- Profit net
- -45 mii lei
- Angajați
- 1
2020
- Cifra de afaceri
- 210 mii lei
- Profit net
- 14 mii lei
- Angajați
- 2
2019
- Cifra de afaceri
- 372 mii lei
- Profit net
- 28 mii lei
- Angajați
- 2
2018
- Cifra de afaceri
- 447 mii lei
- Profit net
- 8 mii lei
- Angajați
- 2
2017
- Cifra de afaceri
- 490 mii lei
- Profit net
- 21 mii lei
- Angajați
- 2
2016
- Cifra de afaceri
- 628 mii lei
- Profit net
- 57 mii lei
- Angajați
- 2
Analiză
Indicatori financiari 2025
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 12,6 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,80 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2025
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2016
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1994
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/466/1994.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre POSEMPREST SRL
Este POSEMPREST SRL activă?
Da. POSEMPREST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a POSEMPREST SRL?
Cifra de afaceri a POSEMPREST SRL în 2025 a fost de 1.103.044 lei (1,1 mil. lei), în creștere cu 0,8% față de 2024.
Ce profit a avut POSEMPREST SRL în 2025?
În 2025, POSEMPREST SRL a înregistrat un profit net de 138.661 lei.
Ce activitate are POSEMPREST SRL?
Activitatea principală a POSEMPREST SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
Unde are sediul POSEMPREST SRL?
POSEMPREST SRL are sediul social la adresa Bld. Constantin Brâncuși, Bl. 1, Ap. 18, Mun. Târgu Jiu, Jud. Gorj, 210188.
POSEMPREST SRL este plătitoare de TVA?
Da. POSEMPREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
POSEMPREST SRL are datorii la ANAF?
Nu. POSEMPREST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre POSEMPREST SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].