SuspendatăSRL

POPFLOR COMPLEX SRL

Str. Samuel Micu Klein Nr. 62, Ap. 2, Mun. Petroşani, Jud. Hunedoara, 332037

CAEN 4722: Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

CUI
26535938
Reg. Com.
J20/134/2010
Înființată
17 februarie 2010
Vechime
16 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2014
23 mii lei
Profit net 2014
-4 mii lei
Angajați 2014
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate
  • perioadă de suspendare activitate expirată

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 07.04.2015

Rezumat

Pe scurt

POPFLOR COMPLEX SRL (CUI 26535938) este o societate cu răspundere limitată din Petroșani, județul Hunedoara, înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722). Activitatea firmei este suspendată.

În 2014 a raportat o cifră de afaceri de 23.320 lei (-15% față de 2013) și o pierdere netă de 4.343 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26535938
Nr. Reg. Com.
J20/134/2010
EUID
ROONRC.J20/134/2010
Cod CAEN principal
4722 - Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
Data înființării
17 februarie 2010
Vechime
16 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Samuel Micu Klein Nr. 62, Ap. 2, Mun. Petroşani, Jud. Hunedoara, 332037

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • P••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

-14,7% față de 2013

23.320 RON

2013: 27.354 RON

020k40k60k20102011201220132014Anul 2010: 48.107 RONAnul 2011: 34.404 RONAnul 2012: 31.365 RONAnul 2013: 27.354 RONAnul 2014: 23.320 RON

Profit net 2014

-144,7% față de 2013

-4.343 RON

2013: -1.775 RON

-5k-3k03k5k20102011201220132014Anul 2010: 4.184 RONAnul 2011: 4.510 RONAnul 2012: 1.401 RONAnul 2013: -1.775 RONAnul 2014: -4.343 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    34 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăSlab
-19%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Firma a pierdut 18,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
27,44Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 27,44 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,6%Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

3,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2015

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/134/2010.

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre POPFLOR COMPLEX SRL

Este POPFLOR COMPLEX SRL activă?

Nu. Activitatea POPFLOR COMPLEX SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a POPFLOR COMPLEX SRL?

Cifra de afaceri a POPFLOR COMPLEX SRL în 2014 a fost de 23.320 lei, în scădere cu 15% față de 2013.

Ce profit a avut POPFLOR COMPLEX SRL în 2014?

În 2014, POPFLOR COMPLEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.343 lei.

Ce activitate are POPFLOR COMPLEX SRL?

Activitatea principală a POPFLOR COMPLEX SRL este Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne (CAEN 4722).

Unde are sediul POPFLOR COMPLEX SRL?

POPFLOR COMPLEX SRL are sediul social la adresa Str. Samuel Micu Klein Nr. 62, Ap. 2, Mun. Petroșani, Jud. Hunedoara, 332037.

POPFLOR COMPLEX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. POPFLOR COMPLEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

POPFLOR COMPLEX SRL are datorii la ANAF?

Nu. POPFLOR COMPLEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre POPFLOR COMPLEX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].