ActivăSRL

POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL

, Sat Popeşti Com. Popeşti, Jud. Vrancea

CAEN 5611: Restaurante

CUI
8123564
Reg. Com.
J1996000070398
Înființată
2 februarie 1996
Vechime
30 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
1,4 mil. lei
Profit net 2025
385 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.02.1996

Rezumat

Pe scurt

POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL (CUI 8123564) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Popești, județul Vrancea, înființată în 1996. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,43 mil. lei (-8,1% față de 2024) și un profit net de 385.028 lei, cu 6 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8123564
Nr. Reg. Com.
J1996000070398
EUID
ROONRC.J1996000070398
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
2 februarie 1996
Vechime
30 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Popeşti Com. Popeşti, Jud. Vrancea

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • T••• T•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,1% față de 2024

1.433.195 RON

2024: 1.560.308 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 308.385 RONAnul 2017: 337.349 RONAnul 2018: 412.557 RONAnul 2019: 498.164 RONAnul 2020: 603.225 RONAnul 2021: 1.050.039 RONAnul 2022: 866.152 RONAnul 2023: 920.705 RONAnul 2024: 1.560.308 RONAnul 2025: 1.433.195 RON

Profit net 2025

-30,0% față de 2024

385.028 RON

2024: 550.355 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -63.226 RONAnul 2017: -55.937 RONAnul 2018: -70.420 RONAnul 2019: -59.402 RONAnul 2020: 123.355 RONAnul 2021: 330.500 RONAnul 2022: 191.322 RONAnul 2023: 82.658 RONAnul 2024: 550.355 RONAnul 2025: 385.028 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    385 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    550 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    921 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    11
  • 2022

    Cifra de afaceri
    866 mii lei
    Profit net
    191 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    331 mii lei
    Angajați
    12
  • 2020

    Cifra de afaceri
    603 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    498 mii lei
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    13
  • 2018

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    -70 mii lei
    Angajați
    13
  • 2017

    Cifra de afaceri
    337 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    12
  • 2016

    Cifra de afaceri
    308 mii lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    12

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
27%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,60Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 60% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
50%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

50% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1996

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vrancea cu nr. J39/70/1996.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL

Este POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL activă?

Da. POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL?

Cifra de afaceri a POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL în 2025 a fost de 1.433.195 lei (1,43 mil. lei), în scădere cu 8,1% față de 2024.

Ce profit a avut POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL în 2025?

În 2025, POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL a înregistrat un profit net de 385.028 lei.

Ce activitate are POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL?

Activitatea principală a POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL?

POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL are sediul social la adresa , Sat Popești Com. Popești, Jud. Vrancea.

POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL este plătitoare de TVA?

Da. POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre POPASUL DINTRE VII PRODCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].