ActivăSRL

PONTEVOLUTION S.R.L.

Str. Stephenson George Nr. 4-6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
43531618
Reg. Com.
J12/74/2021
Înființată
8 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
1,3 mil. lei
Profit net 2025
777 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.01.2021

Rezumat

Pe scurt

PONTEVOLUTION S.R.L. (CUI 43531618) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,27 mil. lei (+14% față de 2024) și un profit net de 777.212 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43531618
Nr. Reg. Com.
J12/74/2021
EUID
ROONRC.J12/74/2021
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
8 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Stephenson George Nr. 4-6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CRĂC••• MI••• D•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+14,4% față de 2024

1.270.000 RON

2024: 1.109.854 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 156.865 RONAnul 2022: 531.680 RONAnul 2023: 842.727 RONAnul 2024: 1.109.854 RONAnul 2025: 1.270.000 RON

Profit net 2025

+18,4% față de 2024

777.212 RON

2024: 656.393 RON

0200k400k600k800k20212022202320242025Anul 2021: 103.250 RONAnul 2022: 388.853 RONAnul 2023: 538.198 RONAnul 2024: 656.393 RONAnul 2025: 777.212 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    777 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    656 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    843 mii lei
    Profit net
    538 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    532 mii lei
    Profit net
    389 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
61%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 61,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,62Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,62 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/74/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PONTEVOLUTION S.R.L.

Este PONTEVOLUTION S.R.L. activă?

Da. PONTEVOLUTION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PONTEVOLUTION S.R.L.?

Cifra de afaceri a PONTEVOLUTION S.R.L. în 2025 a fost de 1.270.000 lei (1,27 mil. lei), în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut PONTEVOLUTION S.R.L. în 2025?

În 2025, PONTEVOLUTION S.R.L. a înregistrat un profit net de 777.212 lei.

Ce activitate are PONTEVOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală a PONTEVOLUTION S.R.L. este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul PONTEVOLUTION S.R.L.?

PONTEVOLUTION S.R.L. are sediul social la adresa Str. Stephenson George Nr. 4-6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400267.

PONTEVOLUTION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. PONTEVOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

PONTEVOLUTION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PONTEVOLUTION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PONTEVOLUTION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].