ActivăSRL

POLYADIN SERCOM SRL

Str. Tisei Nr. 40, Ap. 3, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş, 540253

CAEN 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor

CUI
9486304
Reg. Com.
J1997000296265
Înființată
6 mai 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
62 mii lei
Profit net 2025
-31 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.06.1997

Rezumat

Pe scurt

POLYADIN SERCOM SRL (CUI 9486304) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 1997. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.375 lei (-31% față de 2024) și o pierdere netă de 31.393 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9486304
Nr. Reg. Com.
J1997000296265
EUID
ROONRC.J1997000296265
Cod CAEN principal
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Data înființării
6 mai 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Tisei Nr. 40, Ap. 3, Mun. Târgu Mureş, Jud. Mureş, 540253

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIMP••• ••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-31,4% față de 2024

62.375 RON

2024: 90.966 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 201.634 RONAnul 2017: 209.741 RONAnul 2018: 261.254 RONAnul 2019: 227.150 RONAnul 2020: 121.163 RONAnul 2021: 80.543 RONAnul 2022: 84.902 RONAnul 2023: 92.848 RONAnul 2024: 90.966 RONAnul 2025: 62.375 RON

Profit net 2025

-196,7% față de 2024

-31.393 RON

2024: -10.582 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.921 RONAnul 2017: 13.415 RONAnul 2018: 47.584 RONAnul 2019: 3.752 RONAnul 2020: -30.681 RONAnul 2021: 968 RONAnul 2022: -23.403 RONAnul 2023: -11.685 RONAnul 2024: -10.582 RONAnul 2025: -31.393 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    968 lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    121 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    227 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    261 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    210 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-50%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 50,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 9,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1997

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/296/1997.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre POLYADIN SERCOM SRL

Este POLYADIN SERCOM SRL activă?

Da. POLYADIN SERCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a POLYADIN SERCOM SRL?

Cifra de afaceri a POLYADIN SERCOM SRL în 2025 a fost de 62.375 lei, în scădere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut POLYADIN SERCOM SRL în 2025?

În 2025, POLYADIN SERCOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 31.393 lei.

Ce activitate are POLYADIN SERCOM SRL?

Activitatea principală a POLYADIN SERCOM SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).

Unde are sediul POLYADIN SERCOM SRL?

POLYADIN SERCOM SRL are sediul social la adresa Str. Tisei Nr. 40, Ap. 3, Mun. Târgu Mureș, Jud. Mureș, 540253.

POLYADIN SERCOM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. POLYADIN SERCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

POLYADIN SERCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. POLYADIN SERCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre POLYADIN SERCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].