POINT PRINTING SRL Radiată SRL

Înființată 14.05.2015
UNIRII Nr. 336-340, VILA 2, CAMERA 1, Comuna Baloteşti, Jud. Ilfov, 77015 1812, Alte activități de tipărire n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

POINT PRINTING SRL (CUI 34505601) a fost o societate cu răspundere limitată din Comuna Balotești, județul Ilfov, înființată în 2015 și radiată în 2019. Activitatea principală era Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).

Ultimul bilanț, din 2018, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 15.738 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2018
0lei
−100,0%, față de 2017
Profit net 2018
−15,7 miilei
−150,3%, față de 2017
Angajați 2018
0
−100,0%, față de 2017
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
11ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2015-2018
Cifra de afaceri
AnValoare
2015288.274 lei
201632.637 lei
201735.708 lei
20180 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2018201720162015
Cifra de afaceri035.70832.637288.274
Profit net-15.73831.26412.3034
Număr mediu de angajați015-
Active imobilizate088.731108.995130.646
Active circulante15.826174.367177.715244.455
Stocuri0157.797157.797165.373
Creanțe10.00810.008-26.674
Datorii606028.57219.964
Capitaluri proprii15.76631.5046.745-5.558
Ultimul bilanț: 2018. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2018

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
263,77 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 263,77 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0,4% Față de anul anterior: în creștere

0,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 19.07.2019

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
34505601
Nr. Reg. Com.
J23/1591/2015
EUID
ROONRC.J23/1591/2015
Cod CAEN principal
1812, Alte activități de tipărire n.c.a.
Data înființării
14 mai 2015
Vechime
11 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2018)
Adresă sediu
UNIRII Nr. 336-340, VILA 2, CAMERA 1, Comuna Baloteşti, Jud. Ilfov, 77015
Domiciliu fiscal
Şos. UNIRII Nr. 336-340, VILA 2, CAMERTA 1, Com. Baloteşti, Jud. Ilfov, 77015

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • SIMANS••• ANATO••• GABRI••• ROD•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stare încheiată la ONRC: Lichidare ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2017
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2015
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/1591/2015. ONRC
  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre POINT PRINTING SRL

Este POINT PRINTING SRL activă?

Nu. POINT PRINTING SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Ce profit a avut POINT PRINTING SRL în 2018?

În 2018, POINT PRINTING SRL a înregistrat o pierdere netă de 15.738 lei.

Ce activitate avea POINT PRINTING SRL?

Activitatea principală a POINT PRINTING SRL era Alte activități de tipărire n.c.a. (CAEN 1812).

Unde avea sediul POINT PRINTING SRL?

POINT PRINTING SRL avea sediul social la adresa UNIRII Nr. 336-340, VILA 2, CAMERA 1, Comuna Balotești, Jud. Ilfov, 77015.

POINT PRINTING SRL are datorii la ANAF?

Nu. POINT PRINTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre POINT PRINTING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].