ActivăSRL

PLUTO SRL

Str. Smirodava, Bl. 4, Sc. B, Et. P, Ap. 16, Mun. Roman, Jud. Neamţ

CAEN 7500: Activități veterinare

CUI
11737149
Reg. Com.
J1999000110273
Înființată
6 aprilie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
3,7 mil. lei
Profit net 2025
171 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.05.1999

Rezumat

Pe scurt

PLUTO SRL (CUI 11737149) este o societate cu răspundere limitată activă din Roman, județul Neamț, înființată în 1999. Activitatea principală este Activități veterinare (CAEN 7500).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,72 mil. lei (-13% față de 2024) și un profit net de 170.842 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
11737149
Nr. Reg. Com.
J1999000110273
EUID
ROONRC.J1999000110273
Cod CAEN principal
7500 - Activități veterinare
Data înființării
6 aprilie 1999
Vechime
27 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Smirodava, Bl. 4, Sc. B, Et. P, Ap. 16, Mun. Roman, Jud. Neamţ

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BE••• ION•••
  • PASTRAMA••• RĂZ••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-12,6% față de 2024

3.722.179 RON

2024: 4.261.214 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.862.045 RONAnul 2017: 2.139.446 RONAnul 2018: 2.309.244 RONAnul 2019: 2.486.930 RONAnul 2020: 2.906.575 RONAnul 2021: 2.814.318 RONAnul 2022: 3.296.040 RONAnul 2023: 3.918.087 RONAnul 2024: 4.261.214 RONAnul 2025: 3.722.179 RON

Profit net 2025

-42,0% față de 2024

170.842 RON

2024: 294.696 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 72.778 RONAnul 2017: 140.505 RONAnul 2018: 99.328 RONAnul 2019: 87.388 RONAnul 2020: 173.268 RONAnul 2021: 120.942 RONAnul 2022: 132.894 RONAnul 2023: 250.651 RONAnul 2024: 294.696 RONAnul 2025: 170.842 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3,7 mil. lei
    Profit net
    171 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    295 mii lei
    Angajați
    6
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,9 mil. lei
    Profit net
    251 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,3 mil. lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,8 mil. lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    173 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    6
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    141 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,86Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 86% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
77%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

77% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/110/1999.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PLUTO SRL

Este PLUTO SRL activă?

Da. PLUTO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PLUTO SRL?

Cifra de afaceri a PLUTO SRL în 2025 a fost de 3.722.179 lei (3,72 mil. lei), în scădere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut PLUTO SRL în 2025?

În 2025, PLUTO SRL a înregistrat un profit net de 170.842 lei.

Ce activitate are PLUTO SRL?

Activitatea principală a PLUTO SRL este Activități veterinare (CAEN 7500).

Unde are sediul PLUTO SRL?

PLUTO SRL are sediul social la adresa Str. Smirodava, Bl. 4, Sc. B, Et. P, Ap. 16, Mun. Roman, Jud. Neamț.

PLUTO SRL este plătitoare de TVA?

Da. PLUTO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PLUTO SRL are datorii la ANAF?

Nu. PLUTO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PLUTO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].