PLUSPLUS MINDSET S.R.L.
ALEXANDRU LĂPUŞNEANU Nr. 20, Bl. C2, Ap. 50, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800063
CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- CUI
- 29992748
- Reg. Com.
- J17/18/2019
- Înființată
- 28 martie 2012
- Vechime
- 14 ani, 6 luni
- Cifra de afaceri 2018
- 0 lei
- Profit net 2018
- 0 lei
- Angajați 2018
- 0
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 04.01.2019
Rezumat
Pe scurt
PLUSPLUS MINDSET S.R.L. (CUI 29992748) este o societate cu răspundere limitată activă din Galați, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 29992748
- Nr. Reg. Com.
- J17/18/2019
- EUID
- ROONRC.J17/18/2019
- Cod CAEN principal
- 6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- Data înființării
- 28 martie 2012
- Înmatricularea actuală
- 7 ianuarie 2019
- Vechime
- 14 ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- ALEXANDRU LĂPUŞNEANU Nr. 20, Bl. C2, Ap. 50, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 800063
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- GI••• DUMI••• CRIST•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2018 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2018
0 RON
Profit net 2018
0 RON
Evoluție pe ani
2018
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
Analiză
Indicatori financiari 2018
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
89% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Mutarea sediului în alt județ
București → Galați. Nr. Reg. Com. nou: J17/18/2019.
- 2014
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2012
Înființarea firmei
Înmatriculată în București cu nr. J40/3622/2012, sub denumirea PLUSPLUS MINDSET SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PLUSPLUS MINDSET S.R.L.
Este PLUSPLUS MINDSET S.R.L. activă?
Da. PLUSPLUS MINDSET S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are PLUSPLUS MINDSET S.R.L.?
Activitatea principală a PLUSPLUS MINDSET S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
Unde are sediul PLUSPLUS MINDSET S.R.L.?
PLUSPLUS MINDSET S.R.L. are sediul social la adresa ALEXANDRU LĂPUȘNEANU Nr. 20, Bl. C2, Ap. 50, Municipiul Galați, Jud. Galați, 800063.
PLUSPLUS MINDSET S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. PLUSPLUS MINDSET S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
PLUSPLUS MINDSET S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. PLUSPLUS MINDSET S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PLUSPLUS MINDSET S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].