Marjă netă
SlabFirma a pierdut 121,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PIZZA POINT SRL (CUI 30135212) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, județul Sibiu, înființată în 2012. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610).
În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 95.747 lei (-79% față de 2019) și o pierdere netă de 116.431 lei, cu 4 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2012 | 294.782 lei |
| 2013 | 478.397 lei |
| 2014 | 517.773 lei |
| 2015 | 724.560 lei |
| 2016 | 1.094.950 lei |
| 2017 | 1.194.551 lei |
| 2018 | 1.410.925 lei |
| 2019 | 462.919 lei |
| 2020 | 95.747 lei |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.747 | 462.919 | 1.410.925 | 1.194.551 | 1.094.950 | 724.560 | 517.773 | 478.397 | 294.782 |
| Profit net | -116.431 | -165.592 | 205.327 | 75.956 | 73.550 | 15 | 14.668 | -41.606 | -35.764 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 10 | - | - | 12 | - | 12 | 11 | 13 |
| Active imobilizate | 5.233 | 7.365 | 46.227 | 67.241 | 52.959 | 17.295 | 39.811 | 80.107 | 4.189 |
| Active circulante | 46.745 | 180.494 | 272.430 | 188.429 | 67.379 | 34.233 | 15.723 | 23.355 | 43.722 |
| Stocuri | 0 | 66.063 | 6.644 | 36.626 | 58.666 | 14.670 | 15.046 | 11.351 | 11.652 |
| Creanțe | 16.940 | 20.551 | 6.097 | 17.307 | 5.083 | 12.194 | 62 | 10.162 | 18.769 |
| Datorii | 150.999 | 170.449 | 74.269 | 124.234 | 64.947 | 36.640 | 118.367 | 179.832 | 82.675 |
| Capitaluri proprii | -99.021 | 17.410 | 244.581 | 131.643 | 55.487 | 16.263 | -61.702 | -76.370 | -34.764 |
Firma a pierdut 121,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 31% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
291% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PIZZA POINT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PIZZA POINT SRL în 2020 a fost de 95.747 lei, în scădere cu 79% față de 2019.
În 2020, PIZZA POINT SRL a înregistrat o pierdere netă de 116.431 lei.
Activitatea principală a PIZZA POINT SRL este Restaurante (CAEN 5610).
PIZZA POINT SRL are sediul social la adresa Dorului Nr. 1, Sc. B, Et. parter, Ap. 1, Loc. Cisnădie, Oraș Cisnădie, Jud. Sibiu, 555300.
Nu. PIZZA POINT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PIZZA POINT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].