PIXEL ADDICTED SRL Funcțiune SRL

Înființată 07.06.2017
MOŞILOR Nr. 88, Ap. 80, DEPENDINTA-CAMERA DE SERVICIU, BIROUL NR. 1, PARTER, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti 7311, Activități ale agențiilor de publicitate

Prezentare

Pe scurt

PIXEL ADDICTED SRL (CUI 37712008) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2017. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 286.670 lei (+3,2% față de 2023) și un profit net de 19.486 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2024
286,7 miilei
+3,2%, față de 2023
Profit net 2024
19,5 miilei
−57,7%, față de 2023
Angajați 2024
1
0,0%, față de 2023
Marjă netă
6,8%
Capital social
1.000lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
201758.905 lei
2018107.596 lei
2019108.728 lei
2020110.000 lei
2021148.300 lei
2022178.200 lei
2023277.730 lei
2024286.670 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri286.670277.730178.200148.300110.000108.728107.59658.905
Profit net19.48646.0449.81479.88118196.73899.68253.676
Număr mediu de angajați11100---
Active imobilizate582.271258.857392.431178.0648.3355.194-524
Active circulante68.80186.62563.89298.188137.949138.399156.95855.367
Stocuri1.465-18.3807.7783.578598--
Creanțe64.93336.88545.14941.83066.50238.781100.69144.339
Datorii355.42069.317226.95056.6946.6074.0973.4002.015
Capitaluri proprii295.652276.165229.373219.558139.677139.496153.55853.876
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Bun
6,8% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,8 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,19 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 19% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
55% Față de anul anterior: în creștere

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 26.06.2020

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37712008
Nr. Reg. Com.
J40/8581/2017
EUID
ROONRC.J40/8581/2017
Cod CAEN principal
7311, Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
7 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
1.000 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
MOŞILOR Nr. 88, Ap. 80, DEPENDINTA-CAMERA DE SERVICIU, BIROUL NR. 1, PARTER, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
Cal. Moşilor Nr. 88, DEPENDINTA-CAMERA DE SERVICIU, BIROUL NR. 1, PARTER, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • DE••• MIHA•••Administrator, Moldova
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2018
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/8581/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre PIXEL ADDICTED SRL

Este PIXEL ADDICTED SRL activă?

Da. PIXEL ADDICTED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PIXEL ADDICTED SRL?

Cifra de afaceri a PIXEL ADDICTED SRL în 2024 a fost de 286.670 lei, în creștere cu 3,2% față de 2023.

Ce profit a avut PIXEL ADDICTED SRL în 2024?

În 2024, PIXEL ADDICTED SRL a înregistrat un profit net de 19.486 lei.

Ce activitate are PIXEL ADDICTED SRL?

Activitatea principală a PIXEL ADDICTED SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul PIXEL ADDICTED SRL?

PIXEL ADDICTED SRL are sediul social la adresa MOȘILOR Nr. 88, Ap. 80, DEPENDINTA-CAMERA DE SERVICIU, BIROUL NR. 1, PARTER, București Sectorul 2, Jud. București.

PIXEL ADDICTED SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PIXEL ADDICTED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PIXEL ADDICTED SRL are datorii la ANAF?

Nu. PIXEL ADDICTED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PIXEL ADDICTED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].