ActivăSRL

PINKOVAI LEMS S.R.L.

Sat Ciuperceni Com. Agriş, Jud. Satu Mare, 447067

CAEN 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului

CUI
28081471
Reg. Com.
J30/127/2011
Înființată
23 februarie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2022
13 mii lei
Profit net 2022
3 mii lei
Angajați 2022
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.02.2011

Rezumat

Pe scurt

PINKOVAI LEMS S.R.L. (CUI 28081471) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ciuperceni, comuna Agriș, județul Satu Mare, înființată în 2011. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 13.200 lei (+149% față de 2021) și un profit net de 2.523 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28081471
Nr. Reg. Com.
J30/127/2011
EUID
ROONRC.J30/127/2011
Cod CAEN principal
1610 - Tăierea și rindeluirea lemnului
Data înființării
23 februarie 2011
Vechime
15 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Ciuperceni Com. Agriş, Jud. Satu Mare, 447067

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PINKO••• TI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+149,1% față de 2021

13.200 RON

2021: 5.300 RON

020k40k60k201120122016201720182019202020212022Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 17.045 RONAnul 2016: 41.587 RONAnul 2017: 29.217 RONAnul 2018: 7.126 RONAnul 2019: 7.700 RONAnul 2020: 27.350 RONAnul 2021: 5.300 RONAnul 2022: 13.200 RON

Profit net 2022

+162,7% față de 2021

2.523 RON

2021: -4.023 RON

-60k-40k-20k020k201120122016201720182019202020212022Anul 2011: -13.900 RONAnul 2012: -1.290 RONAnul 2016: 12.710 RONAnul 2017: 2.612 RONAnul 2018: -41.094 RONAnul 2019: -12.051 RONAnul 2020: -26.413 RONAnul 2021: -4.023 RONAnul 2022: 2.523 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 19,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,69Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Activele circulante acoperă doar 69% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
143%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

143% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/127/2011, sub denumirea PINKOVAI LEMS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PINKOVAI LEMS S.R.L.

Este PINKOVAI LEMS S.R.L. activă?

Da. PINKOVAI LEMS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PINKOVAI LEMS S.R.L.?

Cifra de afaceri a PINKOVAI LEMS S.R.L. în 2022 a fost de 13.200 lei, în creștere cu 149% față de 2021.

Ce profit a avut PINKOVAI LEMS S.R.L. în 2022?

În 2022, PINKOVAI LEMS S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.523 lei.

Ce activitate are PINKOVAI LEMS S.R.L.?

Activitatea principală a PINKOVAI LEMS S.R.L. este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).

Unde are sediul PINKOVAI LEMS S.R.L.?

PINKOVAI LEMS S.R.L. are sediul social la adresa Sat Ciuperceni Com. Agriș, Jud. Satu Mare, 447067.

PINKOVAI LEMS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PINKOVAI LEMS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PINKOVAI LEMS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PINKOVAI LEMS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PINKOVAI LEMS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].