PINDUS CO
Cernavodă, Bl. 12 SUD, Orş. Cernavodă, Jud. Constanţa
- CUI
- 1876735
- Reg. Com.
- J13/3347/1992
- Înființată
- 3 septembrie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 1 lună
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 13.12.2005
Rezumat
Pe scurt
PINDUS CO (CUI 1876735) este o societate cu răspundere limitată activă din Cernavodă, județul Constanța, înființată în 1991.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 1876735
- Nr. Reg. Com.
- J13/3347/1992
- EUID
- ROONRC.J13/3347/1992
- Data înființării
- 3 septembrie 1991
- Înmatricularea actuală
- 12 mai 1992
- Vechime
- 35 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Cernavodă, Bl. 12 SUD, Orş. Cernavodă, Jud. Constanţa
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- NAVAL••• STA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2021
Schimbarea denumirii
PINDUS-CO SRL → RETROMOND BUCURESTI SRL FILIALA CONSTANTA SRL
Stare nouă la ONRC: Funcțiune
Anularea radierii
Firma figurează din nou în Registrul Comerțului.
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009
- 2005
Radierea din Registrul Comerțului
- 1992
Nouă înmatriculare la Registrul Comerțului
Nr. Reg. Com. J13/3347/1992 (județul Constanța), denumirea RETROMOND BUCURESTI SRL FILIALA CONSTANTA SRL.
Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1991 - 1991)Restrânge cronologia
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/3347/1991, sub denumirea PINDUS-CO SRL.
În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare). Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PINDUS CO
Este PINDUS CO activă?
Da. PINDUS CO figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Unde are sediul PINDUS CO?
PINDUS CO are sediul social la adresa Cernavodă, Bl. 12 SUD, Orș. Cernavodă, Jud. Constanța.
PINDUS CO este plătitoare de TVA?
Nu. PINDUS CO nu este înregistrată în scopuri de TVA.
PINDUS CO are datorii la ANAF?
Nu. PINDUS CO nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PINDUS CO
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].