ActivăSRL

PICADILY DRIVE SRL

Cal. Dorobanţilor Nr. 74, Ap. 112, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400609

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
32823200
Reg. Com.
J12/572/2014
Înființată
21 februarie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
4 mii lei
Profit net 2025
-64 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.02.2014

Rezumat

Pe scurt

PICADILY DRIVE SRL (CUI 32823200) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.464 lei (+2.121% față de 2024) și o pierdere netă de 63.931 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32823200
Nr. Reg. Com.
J12/572/2014
EUID
ROONRC.J12/572/2014
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
21 februarie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Dorobanţilor Nr. 74, Ap. 112, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400609

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• MIR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2120,9% față de 2024

4.464 RON

2024: 201 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 63.251 RONAnul 2017: 51.043 RONAnul 2018: 63.714 RONAnul 2019: 30.573 RONAnul 2020: 40.785 RONAnul 2021: 59.850 RONAnul 2022: 28.627 RONAnul 2023: 14.964 RONAnul 2024: 201 RONAnul 2025: 4.464 RON

Profit net 2025

-25,8% față de 2024

-63.931 RON

2024: -50.804 RON

-75k-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 35.328 RONAnul 2017: 17.316 RONAnul 2018: 22.529 RONAnul 2019: -13.299 RONAnul 2020: -2.538 RONAnul 2021: 6.642 RONAnul 2022: -22.744 RONAnul 2023: -15.436 RONAnul 2024: -50.804 RONAnul 2025: -63.931 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    201 lei
    Profit net
    -51 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1.432%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1.432,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 2,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
494%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

494% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/572/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PICADILY DRIVE SRL

Este PICADILY DRIVE SRL activă?

Da. PICADILY DRIVE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PICADILY DRIVE SRL?

Cifra de afaceri a PICADILY DRIVE SRL în 2025 a fost de 4.464 lei, în creștere cu 2.121% față de 2024.

Ce profit a avut PICADILY DRIVE SRL în 2025?

În 2025, PICADILY DRIVE SRL a înregistrat o pierdere netă de 63.931 lei.

Ce activitate are PICADILY DRIVE SRL?

Activitatea principală a PICADILY DRIVE SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul PICADILY DRIVE SRL?

PICADILY DRIVE SRL are sediul social la adresa Cal. Dorobanților Nr. 74, Ap. 112, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400609.

PICADILY DRIVE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PICADILY DRIVE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PICADILY DRIVE SRL are datorii la ANAF?

Nu. PICADILY DRIVE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PICADILY DRIVE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].