Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PI TAC SRL (CUI 1975925) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 1992. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.130 lei (+35% față de 2024) și un profit net de 108 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 0 lei |
| 2017 | 1.185 lei |
| 2018 | 3.020 lei |
| 2019 | 2.150 lei |
| 2020 | 2.580 lei |
| 2021 | 6.720 lei |
| 2022 | - |
| 2023 | 4.260 lei |
| 2024 | 7.490 lei |
| 2025 | 10.130 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.130 | 7.490 | 4.260 | - | 6.720 | 2.580 | 2.150 | 3.020 | 1.185 | 0 |
| Profit net | 108 | -914 | -2.157 | -964 | 2.465 | 16 | -1.282 | -1.308 | -4.959 | -3.406 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - |
| Active imobilizate | 7.425 | 9.244 | 11.456 | 13.867 | 342 | 392 | 0 | 0 | 0 | 2.501 |
| Active circulante | 11.315 | 14.376 | 13.006 | 12.901 | 29.855 | 28.278 | 28.759 | 29.761 | 30.980 | 33.445 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 0 | 0 | 0 | - |
| Creanțe | 11.255 | 14.300 | 12.700 | 12.850 | 23.750 | 23.730 | 28.731 | 28.630 | 29.633 | 32.084 |
| Datorii | 5.084 | 72 | 0 | 149 | 149 | 1.087 | 1.192 | 912 | 823 | 830 |
| Capitaluri proprii | 13.656 | 23.548 | 24.462 | 26.619 | 30.048 | 27.583 | 27.567 | 28.849 | 30.157 | 35.116 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,23 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PI TAC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PI TAC SRL în 2025 a fost de 10.130 lei, în creștere cu 35% față de 2024.
În 2025, PI TAC SRL a înregistrat un profit net de 108 lei.
Activitatea principală a PI TAC SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
PI TAC SRL are sediul social la adresa Str. LASCĂR CATARGI Nr. 18A, Municipiul Iași, Jud. Iași.
Nu. PI TAC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PI TAC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].