ActivăSRL

PHOTO PRINT & SHOP SRL

Str. Cireşilor Nr. 38A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400487

CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CUI
32866510
Reg. Com.
J12/737/2014
Înființată
3 martie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
163 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.03.2014

Rezumat

Pe scurt

PHOTO PRINT & SHOP SRL (CUI 32866510) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 162.600 lei (+2,3% față de 2024) și un profit net de 4.839 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32866510
Nr. Reg. Com.
J12/737/2014
EUID
ROONRC.J12/737/2014
Cod CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
3 martie 2014
Vechime
12 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Cireşilor Nr. 38A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400487

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • M••• I••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,3% față de 2024

162.600 RON

2024: 158.942 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 294.300 RONAnul 2017: 428.359 RONAnul 2018: 320.230 RONAnul 2019: 239.873 RONAnul 2020: 235.887 RONAnul 2021: 224.357 RONAnul 2022: 176.622 RONAnul 2023: 176.638 RONAnul 2024: 158.942 RONAnul 2025: 162.600 RON

Profit net 2025

+134,1% față de 2024

4.839 RON

2024: 2.067 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -27.390 RONAnul 2017: -44.321 RONAnul 2018: -158.401 RONAnul 2019: -15.809 RONAnul 2020: 57.986 RONAnul 2021: 20.122 RONAnul 2022: -71.194 RONAnul 2023: -23.128 RONAnul 2024: 2.067 RONAnul 2025: 4.839 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    236 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    320 mii lei
    Profit net
    -158 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    428 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    294 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 34% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
269%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

269% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/737/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PHOTO PRINT & SHOP SRL

Este PHOTO PRINT & SHOP SRL activă?

Da. PHOTO PRINT & SHOP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PHOTO PRINT & SHOP SRL?

Cifra de afaceri a PHOTO PRINT & SHOP SRL în 2025 a fost de 162.600 lei, în creștere cu 2,3% față de 2024.

Ce profit a avut PHOTO PRINT & SHOP SRL în 2025?

În 2025, PHOTO PRINT & SHOP SRL a înregistrat un profit net de 4.839 lei.

Ce activitate are PHOTO PRINT & SHOP SRL?

Activitatea principală a PHOTO PRINT & SHOP SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde are sediul PHOTO PRINT & SHOP SRL?

PHOTO PRINT & SHOP SRL are sediul social la adresa Str. Cireșilor Nr. 38A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400487.

PHOTO PRINT & SHOP SRL este plătitoare de TVA?

Da. PHOTO PRINT & SHOP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PHOTO PRINT & SHOP SRL are datorii la ANAF?

Nu. PHOTO PRINT & SHOP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PHOTO PRINT & SHOP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].