PHOENIX SUPER SRL
Sat Neudorf, Comuna Zăbrani, Jud. Arad, 2922
CAEN 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
- CUI
- 15694210
- Reg. Com.
- J02/1057/2003
- Înființată
- 25 august 2003
- Vechime
- 23 de ani, 1 lună
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 18.07.2017
Rezumat
Pe scurt
PHOENIX SUPER SRL (CUI 15694210) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Neudorf, Comuna Zăbrani, județul Arad, înființată în 2003 și radiată în 2017. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 15694210
- Nr. Reg. Com.
- J02/1057/2003
- EUID
- ROONRC.J02/1057/2003
- Cod CAEN principal
- 4773 - Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
- Data înființării
- 25 august 2003
- Vechime
- 23 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Neudorf, Comuna Zăbrani, Jud. Arad, 2922
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- TRI••• STEL••• I•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009
- 2017
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Radierea din Registrul Comerțului
- 2003
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1057/2003.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PHOENIX SUPER SRL
Este PHOENIX SUPER SRL activă?
Nu. PHOENIX SUPER SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.
Ce activitate avea PHOENIX SUPER SRL?
Activitatea principală a PHOENIX SUPER SRL era Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice (CAEN 4773).
Unde avea sediul PHOENIX SUPER SRL?
PHOENIX SUPER SRL avea sediul social la adresa Sat Neudorf, Comuna Zăbrani, Jud. Arad, 2922.
PHOENIX SUPER SRL are datorii la ANAF?
Nu. PHOENIX SUPER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PHOENIX SUPER SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].