PHARMATECH S.R.L. Funcțiune SRL

Înființată 25.11.2020
COZIEI Nr. 78, Municipiul Deva, Jud. Hunedoara, 330069 8122, Activități specializate de curățenie

Prezentare

Pe scurt

PHARMATECH S.R.L. (CUI 43379057) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități specializate de curățenie (CAEN 8122).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 118.580 lei (+309% față de 2024) și o pierdere netă de 4.511 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
118,6 miilei
+309,3%, față de 2024
Profit net 2025
−4.511lei
+92,8%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
-3,8%
Capital social
200lei
Vechime
5ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2024-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
202428.970 lei
2025118.580 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20252024
Cifra de afaceri118.58028.970
Profit net-4.511-62.592
Număr mediu de angajați-1
Active imobilizate--
Active circulante24.15419.382
Stocuri--
Creanțe3.117-
Datorii91.05781.774
Capitaluri proprii-66.903-62.392
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Slab
-3,8% Față de anul anterior: în creștere

Firma a pierdut 3,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,27 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
377% Față de anul anterior: în scădere

377% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 25.11.2020

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
43379057
Nr. Reg. Com.
J2020001302206
EUID
ROONRC.J2020001302206
Cod CAEN principal
8122, Activități specializate de curățenie
Data înființării
25 noiembrie 2020
Vechime
5 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
COZIEI Nr. 78, Municipiul Deva, Jud. Hunedoara, 330069
Domiciliu fiscal
Str. Coziei Nr. 78, Mun. Deva, Jud. Hunedoara, 330069

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0731••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GAV••• MARI••• EL•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
  2. Schimbarea denumirii DAMADELO PHARMATECHOLOGY S.R.L. → PHARMATECH S.R.L. ONRC
2021
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2020
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Hunedoara cu nr. J20/1302/2020. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre PHARMATECH S.R.L.

Este PHARMATECH S.R.L. activă?

Da. PHARMATECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PHARMATECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a PHARMATECH S.R.L. în 2025 a fost de 118.580 lei, în creștere cu 309% față de 2024.

Ce profit a avut PHARMATECH S.R.L. în 2025?

În 2025, PHARMATECH S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 4.511 lei.

Ce activitate are PHARMATECH S.R.L.?

Activitatea principală a PHARMATECH S.R.L. este Activități specializate de curățenie (CAEN 8122).

Unde are sediul PHARMATECH S.R.L.?

PHARMATECH S.R.L. are sediul social la adresa COZIEI Nr. 78, Municipiul Deva, Jud. Hunedoara, 330069.

PHARMATECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PHARMATECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PHARMATECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PHARMATECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PHARMATECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].