ActivăSNC

PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV

Str. FLORILOR Nr. 73, Orş. Măcin, Jud. Tulcea, 825300

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
2360235
Reg. Com.
J36/50/1992
Înființată
30 ianuarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
426 mii lei
Profit net 2025
1 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.12.1992

Rezumat

Pe scurt

PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV (CUI 2360235) este o societate în nume colectiv activă din Măcin, județul Tulcea, înființată în 1992. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 426.303 lei (-18% față de 2024) și un profit net de 1.102 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2360235
Nr. Reg. Com.
J36/50/1992
EUID
ROONRC.J36/50/1992
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
30 ianuarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Formă juridică
SNC
Adresă sediu
Str. FLORILOR Nr. 73, Orş. Măcin, Jud. Tulcea, 825300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LUPA••• GHEOR•••
  • PETROV••• TUDO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-18,5% față de 2024

426.303 RON

2024: 523.071 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 711.173 RONAnul 2017: 620.159 RONAnul 2018: 618.727 RONAnul 2019: 600.052 RONAnul 2020: 715.236 RONAnul 2021: 679.158 RONAnul 2022: 703.642 RONAnul 2023: 767.769 RONAnul 2024: 523.071 RONAnul 2025: 426.303 RON

Profit net 2025

-93,1% față de 2024

1.102 RON

2024: 15.875 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.642 RONAnul 2017: 15.184 RONAnul 2018: -2.177 RONAnul 2019: 14.757 RONAnul 2020: -1.043 RONAnul 2021: 7.259 RONAnul 2022: 3.203 RONAnul 2023: 93.017 RONAnul 2024: 15.875 RONAnul 2025: 1.102 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    426 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    523 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    768 mii lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    704 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    679 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    715 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    600 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    619 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    620 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    711 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,92Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,92 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
14%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  2. 2025

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  3. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005

  4. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 1996

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1992 - 1992)
  1. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Tulcea cu nr. J36/50/1992, sub denumirea PETROVICI & CO LUPASCU SNC.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV

Este PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV activă?

Da. PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Cifra de afaceri a PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV în 2025 a fost de 426.303 lei, în scădere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV în 2025?

În 2025, PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV a înregistrat un profit net de 1.102 lei.

Ce activitate are PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Activitatea principală a PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV are sediul social la adresa Str. FLORILOR Nr. 73, Orș. Măcin, Jud. Tulcea, 825300.

PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV este plătitoare de TVA?

Da. PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV este înregistrată în scopuri de TVA.

PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV are datorii la ANAF?

Nu. PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PETROVICI & CO LUPASCU SOCIETATE IN NUME COLECTIV

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].