Marjă netă
SlabFirma a pierdut 261,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39879330) este o societate cu răspundere limitată din Loc. Deta, Oraș Deta, județul Timiș, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332). Firma se află în procedura insolvenței.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 13.870 lei (-82% față de 2024) și o pierdere netă de 36.295 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 4.000 lei |
| 2020 | 50.090 lei |
| 2021 | 68.686 lei |
| 2022 | 71.200 lei |
| 2023 | 75.200 lei |
| 2024 | 76.950 lei |
| 2025 | 13.870 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.870 | 76.950 | 75.200 | 71.200 | 68.686 | 50.090 | 4.000 |
| Profit net | -36.295 | -17.755 | -16.844 | 7.187 | -14.673 | 41.260 | -35.219 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | 1.314 | 2.032 | 2.750 | 3.468 | 4.186 |
| Active circulante | 990 | 1.435 | 16.935 | 24.704 | 22.244 | 36.051 | 30.385 |
| Stocuri | - | - | - | - | 182 | 183 | - |
| Creanțe | 1.276 | 1.276 | 1.275 | 1.275 | 1.276 | 27.981 | - |
| Datorii | 73.128 | 37.278 | 8.357 | 0 | 5.445 | 4.943 | 4.301 |
| Capitaluri proprii | -72.138 | -35.843 | -18.089 | -1.245 | -8.432 | 6.241 | -35.019 |
Firma a pierdut 261,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 1,4% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
7.387% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. se află în procedura insolvenței.
Cifra de afaceri a PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 13.870 lei, în scădere cu 82% față de 2024.
În 2025, PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 36.295 lei.
Activitatea principală a PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa DR. VICTOR BABEȘ Nr. 52, Loc. Deta, Oraș Deta, Jud. Timiș, 305200.
Nu. PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PERȚA RADU -CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].