ActivăSRL

PERFECT TOP SRL

Str. Constantin Noica Nr. 12, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4618: Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

CUI
30863496
Reg. Com.
J12/2969/2012
Înființată
2 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
196 mii lei
Profit net 2025
59 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.11.2012

Rezumat

Pe scurt

PERFECT TOP SRL (CUI 30863496) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN 4618).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 195.800 lei (-53% față de 2024) și un profit net de 58.898 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30863496
Nr. Reg. Com.
J12/2969/2012
EUID
ROONRC.J12/2969/2012
Cod CAEN principal
4618 - Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Data înființării
2 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Constantin Noica Nr. 12, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CI••• BOG••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-52,6% față de 2024

195.800 RON

2024: 413.000 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 40.339 RONAnul 2017: 57.209 RONAnul 2018: 128.956 RONAnul 2019: 78.600 RONAnul 2020: 326.000 RONAnul 2021: 285.160 RONAnul 2022: 52.300 RONAnul 2023: 387.700 RONAnul 2024: 413.000 RONAnul 2025: 195.800 RON

Profit net 2025

-44,2% față de 2024

58.898 RON

2024: 105.625 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.573 RONAnul 2017: 8.031 RONAnul 2018: 60.725 RONAnul 2019: -93.378 RONAnul 2020: 25.476 RONAnul 2021: 25.681 RONAnul 2022: 1.913 RONAnul 2023: 3.310 RONAnul 2024: 105.625 RONAnul 2025: 58.898 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    196 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    413 mii lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    388 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    285 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    326 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    129 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
30%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 30,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,60Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,60 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
62%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Schimbarea denumirii

    PERFECT TOP SRL-D → PERFECT TOP SRL

  4. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2015, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  5. Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2015, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2012 - 2012)
  1. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2969/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PERFECT TOP SRL

Este PERFECT TOP SRL activă?

Da. PERFECT TOP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PERFECT TOP SRL?

Cifra de afaceri a PERFECT TOP SRL în 2025 a fost de 195.800 lei, în scădere cu 53% față de 2024.

Ce profit a avut PERFECT TOP SRL în 2025?

În 2025, PERFECT TOP SRL a înregistrat un profit net de 58.898 lei.

Ce activitate are PERFECT TOP SRL?

Activitatea principală a PERFECT TOP SRL este Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. (CAEN 4618).

Unde are sediul PERFECT TOP SRL?

PERFECT TOP SRL are sediul social la adresa Str. Constantin Noica Nr. 12, Ap. 5, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

PERFECT TOP SRL este plătitoare de TVA?

Da. PERFECT TOP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PERFECT TOP SRL are datorii la ANAF?

Nu. PERFECT TOP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PERFECT TOP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].