Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PERFECT FACE SRL (CUI 24335275) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2008. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.877 lei (+2,2% față de 2024) și un profit net de 70.199 lei, cu 4 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 185.405 lei |
| 2017 | 156.577 lei |
| 2018 | 206.110 lei |
| 2019 | 250.375 lei |
| 2020 | 214.954 lei |
| 2021 | 229.751 lei |
| 2022 | 278.379 lei |
| 2023 | 274.493 lei |
| 2024 | 299.405 lei |
| 2025 | 305.877 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 305.877 | 299.405 | 274.493 | 278.379 | 229.751 | 214.954 | 250.375 | 206.110 | 156.577 | 185.405 |
| Profit net | 70.199 | 136.357 | 53.633 | -106.424 | -129.954 | -103.472 | -103.148 | 208.707 | 285.907 | 208.847 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 4 |
| Active imobilizate | - | 696 | 3.245 | 9.939 | 16.633 | 18.173 | 1.268 | 6.403 | 15.566 | 24.731 |
| Active circulante | 85.920 | 96.490 | 86.486 | 91.404 | 82.883 | 76.167 | 99.896 | 66.374 | 90.791 | 130.129 |
| Stocuri | 66.517 | 64.068 | 55.396 | 65.235 | 70.934 | 64.176 | 83.612 | 48.294 | 79.254 | 121.708 |
| Creanțe | 11.676 | 12.312 | 12.622 | 11.373 | 11.602 | 11.967 | 13.993 | 21.514 | 18.777 | 18.074 |
| Datorii | 240.649 | 322.114 | 451.341 | 516.618 | 416.752 | 273.088 | 175.926 | 44.570 | 256.478 | 590.916 |
| Capitaluri proprii | -154.729 | -224.928 | -361.285 | -414.918 | -308.494 | -178.540 | -74.762 | 28.386 | -150.121 | -436.028 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23 de lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 36% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
280% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PERFECT FACE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PERFECT FACE SRL în 2025 a fost de 305.877 lei, în creștere cu 2,2% față de 2024.
În 2025, PERFECT FACE SRL a înregistrat un profit net de 70.199 lei.
Activitatea principală a PERFECT FACE SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).
PERFECT FACE SRL are sediul social la adresa Str. Plaviei Nr. 22, Construcția C1 din lotul nr. 2, București Sectorul 1, Jud. București.
Nu. PERFECT FACE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PERFECT FACE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].