RadiatăSRL

PERCOM SRL

Str. Fluierului Nr. 34B, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
2359311
Reg. Com.
J1991006801403
Înființată
22 iulie 1991
Vechime
35 de ani, 2 luni
Profit net 2025
-44 mii lei
Angajați 2025
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.08.2026

Rezumat

Pe scurt

PERCOM SRL (CUI 2359311) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 1991 și radiată în 2026. Activitatea principală era închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Ultimul bilanț, din 2025, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 43.774 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2359311
Nr. Reg. Com.
J1991006801403
EUID
ROONRC.J1991006801403
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
22 iulie 1991
Vechime
35 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fluierului Nr. 34B, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POPE••• R••• CE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 59.727 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.500 RONAnul 2017: 35.600 RONAnul 2018: 58.400 RONAnul 2019: 90.400 RONAnul 2020: 73.500 RONAnul 2021: 95.941 RONAnul 2022: 125.595 RONAnul 2023: 148.748 RONAnul 2024: 59.727 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-456,3% față de 2024

-43.774 RON

2024: 12.285 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -23.067 RONAnul 2017: -2.824 RONAnul 2018: 10.399 RONAnul 2019: 31.041 RONAnul 2020: 43.842 RONAnul 2021: 29.776 RONAnul 2022: 60.354 RONAnul 2023: 99.905 RONAnul 2024: 12.285 RONAnul 2025: -43.774 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    96 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    90 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,79Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,79 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
17%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

17% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2025

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1991 - 2002)
  1. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/6801/1991.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PERCOM SRL

Este PERCOM SRL activă?

Nu. PERCOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Ce profit a avut PERCOM SRL în 2025?

În 2025, PERCOM SRL a înregistrat o pierdere netă de 43.774 lei.

Câți angajați avea PERCOM SRL?

Conform bilanțului pe 2025, PERCOM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2024).

Ce activitate avea PERCOM SRL?

Activitatea principală a PERCOM SRL era închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde avea sediul PERCOM SRL?

PERCOM SRL avea sediul social la adresa Str. Fluierului Nr. 34B, Sector 2 Mun. București, Jud. București.

PERCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. PERCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PERCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].