Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PENT PRODUCTION SRL (CUI 6505312) este o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 6), înființată în 1994. Activitatea principală este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332). Firma este în lichidare.
În 2022 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat un profit net de 140.075 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 431.804 lei |
| 2014 | 200 lei |
| 2015 | 47.760 lei |
| 2016 | 48.370 lei |
| 2017 | 170.214 lei |
| 2018 | 128.106 lei |
| 2019 | 45.754 lei |
| 2020 | 52.941 lei |
| 2021 | 32.773 lei |
| 2022 | 0 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 32.773 | 52.941 | 45.754 | 128.106 | 170.214 | 48.370 | 47.760 | 200 | 431.804 |
| Profit net | 140.075 | 25.695 | 45.677 | -1.440 | 58.550 | 121.574 | 5.949 | 0 | -47.778 | -1.320.326 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | 2 | 9 |
| Active imobilizate | - | 0 | 0 | 1.561 | 8.947 | 18.539 | 0 | 0 | 0 | 1.284 |
| Active circulante | -40 | 7.158 | 1.202 | 802 | 3.254 | 29.048 | 143.864 | 132.960 | 141.911 | 143.419 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | 0 | - | - | 0 |
| Creanțe | - | 0 | 91 | - | 2.948 | 22.552 | 133.805 | 131.883 | 135.039 | 133.263 |
| Datorii | 893.308 | 823.896 | 843.634 | 890.473 | 898.239 | 998.697 | 1.224.546 | 1.232.183 | 1.222.149 | 1.203.901 |
| Capitaluri proprii | -893.348 | -1.033.743 | -1.059.437 | -1.105.115 | -1.103.043 | -1.161.593 | -1.283.167 | -1.289.116 | -1.252.087 | -1.204.309 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar -0% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. PENT PRODUCTION SRL este în lichidare.
În 2022, PENT PRODUCTION SRL a înregistrat un profit net de 140.075 lei.
Activitatea principală a PENT PRODUCTION SRL este Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332).
PENT PRODUCTION SRL are sediul social la adresa Str. MIHAELA RUXANDRA MARCU Nr. 2, Bl. B 4, Sc. B, Et. P, Ap. 21, București Sectorul 6, Jud. București, 68077.
Nu. PENT PRODUCTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. PENT PRODUCTION SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].