Marjă netă
SlabFirma a pierdut 13,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PELADA FOREST SRL (CUI 37000123) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Șindrilari, Comuna Reghiu, județul Vrancea, înființată în 2017. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 270.525 lei (+20% față de 2024) și o pierdere netă de 35.306 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 109.603 lei |
| 2018 | 358.011 lei |
| 2019 | 302.369 lei |
| 2020 | 233.463 lei |
| 2021 | 245.595 lei |
| 2022 | 285.252 lei |
| 2023 | 275.051 lei |
| 2024 | 225.808 lei |
| 2025 | 270.525 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 270.525 | 225.808 | 275.051 | 285.252 | 245.595 | 233.463 | 302.369 | 358.011 | 109.603 |
| Profit net | -35.306 | 508 | 8.367 | 8.922 | -1.251 | -26.099 | 61.888 | 129.152 | 6.266 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 7.605 | 7.605 | 7.605 | 7.605 | 7.605 | 6.849 | 6.849 | 6.849 | 5.000 |
| Active circulante | 74.644 | 90.782 | 74.842 | 63.891 | 55.513 | 64.246 | 90.649 | 25.622 | 6.531 |
| Stocuri | 12.312 | 5.135 | 22.756 | 12.485 | 14.953 | 5.918 | 18.194 | 9.493 | 5.972 |
| Creanțe | 60.000 | - | - | - | 3.020 | 3.419 | - | 8.489 | - |
| Datorii | 41.601 | 22.433 | 7.001 | 4.417 | 4.961 | 11.688 | 11.992 | 8.852 | 5.065 |
| Capitaluri proprii | 40.648 | 75.954 | 75.446 | 67.079 | 58.157 | 59.407 | 85.506 | 23.619 | 6.466 |
Firma a pierdut 13,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,79 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PELADA FOREST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PELADA FOREST SRL în 2025 a fost de 270.525 lei, în creștere cu 20% față de 2024.
În 2025, PELADA FOREST SRL a înregistrat o pierdere netă de 35.306 lei.
Activitatea principală a PELADA FOREST SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
PELADA FOREST SRL are sediul social la adresa ȘINDRILARI, Sat Șindrilari, Comuna Reghiu, Jud. Vrancea, 627291.
Da. PELADA FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PELADA FOREST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].