ActivăSRL

PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL

Str. Eroului Necunoscut Nr. 37, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410175

CAEN 4613: Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

CUI
33030504
Reg. Com.
J2014000590050
Înființată
7 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
97 mii lei
Profit net 2025
241 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.04.2014

Rezumat

Pe scurt

PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL (CUI 33030504) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2014. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 96.750 lei (-83% față de 2024) și un profit net de 241.010 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33030504
Nr. Reg. Com.
J2014000590050
EUID
ROONRC.J5/590/2014
Cod CAEN principal
4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Data înființării
7 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Eroului Necunoscut Nr. 37, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410175

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• I••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-83,1% față de 2024

96.750 RON

2024: 572.339 RON

05 mil10 mil15 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.895.697 RONAnul 2017: 8.806.009 RONAnul 2018: 3.571.187 RONAnul 2019: 1.764.124 RONAnul 2020: 1.977.667 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 271.951 RONAnul 2023: 1.292.254 RONAnul 2024: 572.339 RONAnul 2025: 96.750 RON

Profit net 2025

+285,2% față de 2024

241.010 RON

2024: -130.149 RON

-500k-250k0250k500k750k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 371.688 RONAnul 2017: 22.066 RONAnul 2018: -94.464 RONAnul 2019: 54.915 RONAnul 2020: 576.429 RONAnul 2021: -69.623 RONAnul 2022: -274.043 RONAnul 2023: 125.423 RONAnul 2024: -130.149 RONAnul 2025: 241.010 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    241 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    572 mii lei
    Profit net
    -130 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    125 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    -274 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -70 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    576 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    -94 mii lei
    Angajați
    14
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8,8 mil. lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    25
  • 2016

    Cifra de afaceri
    11,9 mil. lei
    Profit net
    372 mii lei
    Angajați
    18

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
249%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 249,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,87Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,87 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
28%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  3. Stări încheiate la ONRC

    Reorganizare judiciară; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. 2025

    Stări noi la ONRC

    Reorganizare judiciară; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stări încheiate la ONRC

    Reorganizare judiciară; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. 2023

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare judiciară

Vezi toată cronologia (11 evenimente în plus, 2014 - 2023)
  1. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  2. 2019

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2018

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  5. Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  7. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  8. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  9. 2015

    Cel mai mare profit net din istoric

  10. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  11. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/590/2014.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL

Este PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL activă?

Da. PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL?

Cifra de afaceri a PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL în 2025 a fost de 96.750 lei, în scădere cu 83% față de 2024.

Ce profit a avut PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL în 2025?

În 2025, PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL a înregistrat un profit net de 241.010 lei.

Ce activitate are PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL?

Activitatea principală a PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL este Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613).

Unde are sediul PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL?

PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL are sediul social la adresa Str. Eroului Necunoscut Nr. 37, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410175.

PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL este plătitoare de TVA?

Da. PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL are datorii la ANAF?

Nu. PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PECOROR CONSTRUCT GROUP SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].