ActivăSRL

PAUL LOGISTIC SRL

AUREL VLAICU Nr. 115, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440122

CAEN 5226: Alte activități anexe transporturilor

CUI
21133808
Reg. Com.
J2007000280306
Înființată
19 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
8,4 mil. lei
Profit net 2025
20 mii lei
Angajați 2025
18

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.02.2007

Rezumat

Pe scurt

PAUL LOGISTIC SRL (CUI 21133808) este o societate cu răspundere limitată activă din Satu Mare, înființată în 2007. Activitatea principală este Alte activități anexe transporturilor (CAEN 5226).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 8,41 mil. lei (-4,2% față de 2024) și un profit net de 20.253 lei, cu 18 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21133808
Nr. Reg. Com.
J2007000280306
EUID
ROONRC.J2007000280306
Cod CAEN principal
5226 - Alte activități anexe transporturilor
Data înființării
19 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
AUREL VLAICU Nr. 115, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440122

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • P••• DAN•••
  • P••• DI••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,2% față de 2024

8.412.222 RON

2024: 8.783.419 RON

05 mil10 mil15 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 6.630.429 RONAnul 2017: 8.226.398 RONAnul 2018: 7.697.042 RONAnul 2019: 8.518.342 RONAnul 2020: 7.284.295 RONAnul 2021: 11.373.281 RONAnul 2022: 12.805.133 RONAnul 2023: 10.727.653 RONAnul 2024: 8.783.419 RONAnul 2025: 8.412.222 RON

Profit net 2025

-38,9% față de 2024

20.253 RON

2024: 33.148 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 545.409 RONAnul 2017: 721.936 RONAnul 2018: 250.092 RONAnul 2019: 53.830 RONAnul 2020: 62.126 RONAnul 2021: 423.878 RONAnul 2022: 175.191 RONAnul 2023: 60.076 RONAnul 2024: 33.148 RONAnul 2025: 20.253 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    8,4 mil. lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    18
  • 2024

    Cifra de afaceri
    8,8 mil. lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    18
  • 2023

    Cifra de afaceri
    10,7 mil. lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    20
  • 2022

    Cifra de afaceri
    12,8 mil. lei
    Profit net
    175 mii lei
    Angajați
    25
  • 2021

    Cifra de afaceri
    11,4 mil. lei
    Profit net
    424 mii lei
    Angajați
    24
  • 2020

    Cifra de afaceri
    7,3 mil. lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    20
  • 2019

    Cifra de afaceri
    8,5 mil. lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    17
  • 2018

    Cifra de afaceri
    7,7 mil. lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    17
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8,2 mil. lei
    Profit net
    722 mii lei
    Angajați
    15
  • 2016

    Cifra de afaceri
    6,6 mil. lei
    Profit net
    545 mii lei
    Angajați
    14

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,38Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/280/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PAUL LOGISTIC SRL

Este PAUL LOGISTIC SRL activă?

Da. PAUL LOGISTIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PAUL LOGISTIC SRL?

Cifra de afaceri a PAUL LOGISTIC SRL în 2025 a fost de 8.412.222 lei (8,41 mil. lei), în scădere cu 4,2% față de 2024.

Ce profit a avut PAUL LOGISTIC SRL în 2025?

În 2025, PAUL LOGISTIC SRL a înregistrat un profit net de 20.253 lei.

Ce activitate are PAUL LOGISTIC SRL?

Activitatea principală a PAUL LOGISTIC SRL este Alte activități anexe transporturilor (CAEN 5226).

Unde are sediul PAUL LOGISTIC SRL?

PAUL LOGISTIC SRL are sediul social la adresa AUREL VLAICU Nr. 115, Municipiul Satu Mare, Jud. Satu Mare, 440122.

PAUL LOGISTIC SRL este plătitoare de TVA?

Da. PAUL LOGISTIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

PAUL LOGISTIC SRL are datorii la ANAF?

Nu. PAUL LOGISTIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PAUL LOGISTIC SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].