ActivăSRL

PAUL GLAMOUR S.R.L.

Str. DOROBANTILOR Nr. 105, Bl. 10, Sc. 2, Ap. 25, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
44737226
Reg. Com.
J12/3842/2021
Înființată
13 august 2021
Vechime
5 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
233 mii lei
Profit net 2025
-30 mii lei
Angajați 2025
6

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.08.2021

Rezumat

Pe scurt

PAUL GLAMOUR S.R.L. (CUI 44737226) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 232.877 lei (+61% față de 2024) și o pierdere netă de 30.139 lei, cu 6 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44737226
Nr. Reg. Com.
J12/3842/2021
EUID
ROONRC.J12/3842/2021
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
13 august 2021
Vechime
5 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. DOROBANTILOR Nr. 105, Bl. 10, Sc. 2, Ap. 25, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • NIS••• FELI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,4% față de 2024

232.877 RON

2024: 144.306 RON

0100k200k300k20212022202320242025Anul 2021: 535 RONAnul 2022: 14.485 RONAnul 2023: 49.610 RONAnul 2024: 144.306 RONAnul 2025: 232.877 RON

Profit net 2025

+22,3% față de 2024

-30.139 RON

2024: -38.801 RON

-80k-60k-40k-20k020212022202320242025Anul 2021: -2.233 RONAnul 2022: -17.561 RONAnul 2023: -60.311 RONAnul 2024: -38.801 RONAnul 2025: -30.139 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    233 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    6
  • 2024

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -39 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    -60 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    535 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 12,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,12Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 12% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
622%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

622% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3842/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PAUL GLAMOUR S.R.L.

Este PAUL GLAMOUR S.R.L. activă?

Da. PAUL GLAMOUR S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PAUL GLAMOUR S.R.L.?

Cifra de afaceri a PAUL GLAMOUR S.R.L. în 2025 a fost de 232.877 lei, în creștere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut PAUL GLAMOUR S.R.L. în 2025?

În 2025, PAUL GLAMOUR S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 30.139 lei.

Ce activitate are PAUL GLAMOUR S.R.L.?

Activitatea principală a PAUL GLAMOUR S.R.L. este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul PAUL GLAMOUR S.R.L.?

PAUL GLAMOUR S.R.L. are sediul social la adresa Str. DOROBANTILOR Nr. 105, Bl. 10, Sc. 2, Ap. 25, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

PAUL GLAMOUR S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PAUL GLAMOUR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PAUL GLAMOUR S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PAUL GLAMOUR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PAUL GLAMOUR S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].