ActivăSRL

PAUL & GABI TRANS SRL

Cal. Mănăştur Nr. 103, Ap. 61, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400663

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
30915358
Reg. Com.
J12/3094/2012
Înființată
16 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
76 mii lei
Profit net 2025
-23 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.11.2012

Rezumat

Pe scurt

PAUL & GABI TRANS SRL (CUI 30915358) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 76.380 lei (+20% față de 2024) și o pierdere netă de 23.393 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30915358
Nr. Reg. Com.
J12/3094/2012
EUID
ROONRC.J12/3094/2012
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
16 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Mănăştur Nr. 103, Ap. 61, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400663

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • N••• P••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+20,2% față de 2024

76.380 RON

2024: 63.535 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.608 RONAnul 2017: 31.106 RONAnul 2018: 72.493 RONAnul 2019: 46.610 RONAnul 2020: 56.368 RONAnul 2021: 58.348 RONAnul 2022: 51.905 RONAnul 2023: 54.399 RONAnul 2024: 63.535 RONAnul 2025: 76.380 RON

Profit net 2025

+13,3% față de 2024

-23.393 RON

2024: -26.978 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 8.318 RONAnul 2017: -2.922 RONAnul 2018: 40.553 RONAnul 2019: 21.187 RONAnul 2020: 24.853 RONAnul 2021: 12.884 RONAnul 2022: -7.029 RONAnul 2023: -6.769 RONAnul 2024: -26.978 RONAnul 2025: -23.393 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    56 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-31%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 30,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,27Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
152%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

152% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3094/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PAUL & GABI TRANS SRL

Este PAUL & GABI TRANS SRL activă?

Da. PAUL & GABI TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PAUL & GABI TRANS SRL?

Cifra de afaceri a PAUL & GABI TRANS SRL în 2025 a fost de 76.380 lei, în creștere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut PAUL & GABI TRANS SRL în 2025?

În 2025, PAUL & GABI TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 23.393 lei.

Ce activitate are PAUL & GABI TRANS SRL?

Activitatea principală a PAUL & GABI TRANS SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul PAUL & GABI TRANS SRL?

PAUL & GABI TRANS SRL are sediul social la adresa Cal. Mănăștur Nr. 103, Ap. 61, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400663.

PAUL & GABI TRANS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PAUL & GABI TRANS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PAUL & GABI TRANS SRL are datorii la ANAF?

Nu. PAUL & GABI TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PAUL & GABI TRANS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].