PASCOMITDATA2020 S.R.L. Suspendată SRL

Înființată 17.06.2020
DR. RUSSEL Nr. 14, PARTER, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 21962 6202, Activități de consultanță în tehnologia informației

Prezentare

Pe scurt

PASCOMITDATA2020 S.R.L. (CUI 42636837) este o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 2), înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 473.294 lei (-14% față de 2024) și un profit net de 377.980 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2025
473,3 miilei
−13,5%, față de 2024
Profit net 2025
378 miilei
−16,0%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
79,9%
Capital social
200lei
Vechime
6ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2020-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2020221.167 lei
2021417.256 lei
2022445.845 lei
2023478.479 lei
2024547.208 lei
2025473.294 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020
Cifra de afaceri473.294547.208478.479445.845417.256221.167
Profit net377.980450.162395.698378.185358.839197.072
Număr mediu de angajați111111
Active imobilizate8.7969.66011.6016.6865.310-
Active circulante412.602468.069470.205429.241383.159211.848
Stocuri9.5368.7467.65519.3015.8092.181
Creanțe321.219402.354374.571330.805306.729137.078
Datorii44.14327.49486.65257.86929.76514.743
Capitaluri proprii378.220450.402395.938378.425359.079197.272
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
80% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 79,9 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
9,35 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,35 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
10% Față de anul anterior: în creștere

10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Întrerupere temporară de activitate
Ultimul status ANAFSUSPENDARE ACTIVITATE din data 05.03.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
42636837
Nr. Reg. Com.
J40/6434/2020
EUID
ROONRC.J40/6434/2020
Cod CAEN principal
6202, Activități de consultanță în tehnologia informației
Data înființării
17 iunie 2020
Vechime
6 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
DR. RUSSEL Nr. 14, PARTER, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 21962
Domiciliu fiscal
Str. Dr. Russel Nr. 14, PARTER. CAMERA 1, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 21962

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • PA••• MAR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
  4. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2021
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2020
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/6434/2020. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre PASCOMITDATA2020 S.R.L.

Este PASCOMITDATA2020 S.R.L. activă?

Nu. Activitatea PASCOMITDATA2020 S.R.L. este suspendată.

Care este cifra de afaceri a PASCOMITDATA2020 S.R.L.?

Cifra de afaceri a PASCOMITDATA2020 S.R.L. în 2025 a fost de 473.294 lei, în scădere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut PASCOMITDATA2020 S.R.L. în 2025?

În 2025, PASCOMITDATA2020 S.R.L. a înregistrat un profit net de 377.980 lei.

Ce activitate are PASCOMITDATA2020 S.R.L.?

Activitatea principală a PASCOMITDATA2020 S.R.L. este Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Unde are sediul PASCOMITDATA2020 S.R.L.?

PASCOMITDATA2020 S.R.L. are sediul social la adresa DR. RUSSEL Nr. 14, PARTER, CAMERA 1, București Sectorul 2, Jud. București, 21962.

PASCOMITDATA2020 S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PASCOMITDATA2020 S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PASCOMITDATA2020 S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PASCOMITDATA2020 S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PASCOMITDATA2020 S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].