Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PASALAU SRL (CUI 4349390) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, județul Neamț, înființată în 1993. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 720.076 lei (+84% față de 2024) și un profit net de 368.612 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 77.601 lei |
| 2017 | 102.558 lei |
| 2018 | 102.585 lei |
| 2019 | 159.708 lei |
| 2020 | 115.203 lei |
| 2021 | 108.823 lei |
| 2022 | 166.820 lei |
| 2023 | 428.768 lei |
| 2024 | 392.327 lei |
| 2025 | 720.076 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 720.076 | 392.327 | 428.768 | 166.820 | 108.823 | 115.203 | 159.708 | 102.585 | 102.558 | 77.601 |
| Profit net | 368.612 | 54.892 | 164.385 | 49.308 | 12.439 | 23.120 | 69.423 | 19.904 | 23.786 | 2.301 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 266.675 | 155.422 | 78.570 | 100.999 | 107.164 | 19.677 | 11.647 | 15.007 | 18.367 | 22.116 |
| Active circulante | 827.042 | 617.203 | 542.475 | 320.824 | 298.095 | 363.403 | 388.052 | 401.980 | 405.918 | 373.693 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 470.822 | 333.756 | 217.212 | 248.528 | 205.858 | 304.339 | 284.622 | 357.631 | 354.995 | 336.596 |
| Datorii | 117.814 | 38.920 | 43.257 | 19.256 | 14.848 | 7.608 | 15.767 | 17.215 | 29.418 | 24.728 |
| Capitaluri proprii | 880.743 | 615.289 | 577.788 | 413.403 | 390.411 | 375.472 | 383.932 | 399.772 | 394.867 | 371.081 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,02 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
11% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PASALAU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PASALAU SRL în 2025 a fost de 720.076 lei, în creștere cu 84% față de 2024.
În 2025, PASALAU SRL a înregistrat un profit net de 368.612 lei.
Activitatea principală a PASALAU SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).
PASALAU SRL are sediul social la adresa Str. OGOARELOR Nr. 16, Loc. Târgu Neamț, Oraș Târgu Neamț, Jud. Neamț, 5675.
Da. PASALAU SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PASALAU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].