ActivăSRL

PASAJ SRL

Cal. Mărăşeşti Nr. 187C, Mun. Bacău, Jud. Bacău

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
947870
Reg. Com.
J04/496/1992
Înființată
14 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
245 mii lei
Profit net 2025
178 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.1992

Rezumat

Pe scurt

PASAJ SRL (CUI 947870) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 1992. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 245.092 lei (+2,1% față de 2024) și un profit net de 177.780 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
947870
Nr. Reg. Com.
J04/496/1992
EUID
ROONRC.J1992000496048
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
14 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Mărăşeşti Nr. 187C, Mun. Bacău, Jud. Bacău

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ADOCHI••• VIRGI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,1% față de 2024

245.092 RON

2024: 240.023 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 475.314 RONAnul 2017: 421.240 RONAnul 2018: 243.854 RONAnul 2019: 219.117 RONAnul 2020: 215.056 RONAnul 2021: 222.195 RONAnul 2022: 237.486 RONAnul 2023: 238.882 RONAnul 2024: 240.023 RONAnul 2025: 245.092 RON

Profit net 2025

-4,3% față de 2024

177.780 RON

2024: 185.802 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.094 RONAnul 2017: 19.149 RONAnul 2018: 138.061 RONAnul 2019: 164.103 RONAnul 2020: 166.978 RONAnul 2021: 176.394 RONAnul 2022: 188.340 RONAnul 2023: 186.332 RONAnul 2024: 185.802 RONAnul 2025: 177.780 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    245 mii lei
    Profit net
    178 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    240 mii lei
    Profit net
    186 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    186 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    237 mii lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    215 mii lei
    Profit net
    167 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    164 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    244 mii lei
    Profit net
    138 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    421 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    12
  • 2016

    Cifra de afaceri
    475 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    12

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
73%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,22Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

6,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/496/1992.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PASAJ SRL

Este PASAJ SRL activă?

Da. PASAJ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PASAJ SRL?

Cifra de afaceri a PASAJ SRL în 2025 a fost de 245.092 lei, în creștere cu 2,1% față de 2024.

Ce profit a avut PASAJ SRL în 2025?

În 2025, PASAJ SRL a înregistrat un profit net de 177.780 lei.

Ce activitate are PASAJ SRL?

Activitatea principală a PASAJ SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul PASAJ SRL?

PASAJ SRL are sediul social la adresa Cal. Mărășești Nr. 187C, Mun. Bacău, Jud. Bacău.

PASAJ SRL este plătitoare de TVA?

Da. PASAJ SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

PASAJ SRL are datorii la ANAF?

Nu. PASAJ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PASAJ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].