ActivăSRL

PARTY-SERVICE S.R.L.

Str. Mihai Eminescu Nr. 22, Et. P, Ap. 4, Mun. Arad, Jud. Arad, 310086

CAEN 1419: Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

CUI
1683319
Reg. Com.
J02/737/1992
Înființată
17 martie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
21 mii lei
Profit net 2025
183 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.11.1992

Rezumat

Pe scurt

PARTY-SERVICE S.R.L. (CUI 1683319) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 1992. Activitatea principală este Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN 1419).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 21.086 lei (+5,6% față de 2024) și un profit net de 183 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
1683319
Nr. Reg. Com.
J02/737/1992
EUID
ROONRC.J02/737/1992
Cod CAEN principal
1419 - Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Data înființării
17 martie 1992
Vechime
34 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mihai Eminescu Nr. 22, Et. P, Ap. 4, Mun. Arad, Jud. Arad, 310086

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • COR••• EL••• SOR•••
  • COR••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+5,6% față de 2024

21.086 RON

2024: 19.966 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 22.222 RONAnul 2017: 25.863 RONAnul 2018: 27.602 RONAnul 2019: 31.446 RONAnul 2020: 22.088 RONAnul 2021: 23.459 RONAnul 2022: 29.131 RONAnul 2023: 20.073 RONAnul 2024: 19.966 RONAnul 2025: 21.086 RON

Profit net 2025

-95,4% față de 2024

183 RON

2024: 3.981 RON

-15k-10k-5k05k10k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.088 RONAnul 2017: -1.558 RONAnul 2018: -1.985 RONAnul 2019: -1.998 RONAnul 2020: 8.058 RONAnul 2021: 6.528 RONAnul 2022: -11.621 RONAnul 2023: 6.757 RONAnul 2024: 3.981 RONAnul 2025: 183 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    183 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 5,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/737/1992, sub denumirea PARTY-SERVICE SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PARTY-SERVICE S.R.L.

Este PARTY-SERVICE S.R.L. activă?

Da. PARTY-SERVICE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PARTY-SERVICE S.R.L.?

Cifra de afaceri a PARTY-SERVICE S.R.L. în 2025 a fost de 21.086 lei, în creștere cu 5,6% față de 2024.

Ce profit a avut PARTY-SERVICE S.R.L. în 2025?

În 2025, PARTY-SERVICE S.R.L. a înregistrat un profit net de 183 lei.

Ce activitate are PARTY-SERVICE S.R.L.?

Activitatea principală a PARTY-SERVICE S.R.L. este Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a. (CAEN 1419).

Unde are sediul PARTY-SERVICE S.R.L.?

PARTY-SERVICE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mihai Eminescu Nr. 22, Et. P, Ap. 4, Mun. Arad, Jud. Arad, 310086.

PARTY-SERVICE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PARTY-SERVICE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PARTY-SERVICE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PARTY-SERVICE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PARTY-SERVICE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].