Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PARFAN SRL (CUI 14210738) este o societate cu răspundere limitată activă din Comuna Stoenești, județul Giurgiu, înființată în 2001. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 817.160 lei (-4% față de 2024) și un profit net de 948 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 758.750 lei |
| 2017 | 753.212 lei |
| 2018 | 691.153 lei |
| 2019 | 694.814 lei |
| 2020 | 590.166 lei |
| 2021 | 891.758 lei |
| 2022 | 1.433.329 lei |
| 2023 | 863.543 lei |
| 2024 | 850.780 lei |
| 2025 | 817.160 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 817.160 | 850.780 | 863.543 | 1.433.329 | 891.758 | 590.166 | 694.814 | 691.153 | 753.212 | 758.750 |
| Profit net | 948 | 933 | 5.554 | 89.604 | 39.444 | 54.200 | 34.522 | 71.923 | 70.575 | 7.096 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 366.184 | 361.758 | 375.100 | 495.666 | 617.562 | 787.712 | 763.735 | 1.028.655 | 435.816 | 543.920 |
| Active circulante | 776.456 | 730.659 | 471.328 | 324.116 | 221.548 | 230.628 | 358.418 | 159.948 | 244.040 | 221.748 |
| Stocuri | 694.398 | 697.119 | 433.134 | 264.434 | 177.334 | 190.134 | 57.134 | 40.975 | 20.414 | 105.134 |
| Creanțe | 80.282 | 29.253 | 35.342 | 57.974 | 40.913 | 33.009 | 118.836 | 118.933 | 127.531 | 116.488 |
| Datorii | 849.297 | 799.089 | 548.479 | 437.783 | 502.362 | 636.406 | 521.350 | 622.322 | 185.498 | 341.885 |
| Capitaluri proprii | 293.343 | 293.328 | 297.949 | 381.999 | 336.748 | 381.934 | 460.803 | 426.281 | 354.358 | 283.783 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PARFAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PARFAN SRL în 2025 a fost de 817.160 lei, în scădere cu 4% față de 2024.
În 2025, PARFAN SRL a înregistrat un profit net de 948 lei.
Activitatea principală a PARFAN SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
PARFAN SRL are sediul social la adresa Com. STOENESTI, Comuna Stoenești, Jud. Giurgiu, 8176.
Da. PARFAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. PARFAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].